loading

100% Arganový olej 30 ml

Značka: Biotter Pharma | Kód: z59855
Biotter Pharma 100% Arganový olej 30 ml
Novinka
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Arganový olej je neoceniteľným zdrojom krásy pre Vašu pokožku. Je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny (80%), skvalén, karotény a vitamín E, a preto má priaznivý vplyv na zodpovedajúcu hydratáciu, pružnosť a výživu pokožky, čo pomáha zachovať jej mladistvý a zdravý vzhľad. Arganový olej je odporúčaný aj pre vtieranie do pokožky hlavy a do končekov vlasov s cieľom ochrániť ich pred pôsobením slnka. Je nenahraditeľný pri starostlivosti o vysušenú kožu dlaňou a krehké nechty.

Zloženie:

Argania Spinosa Kernel Oil.

Ako používať:

 • naneste niekoľko kvapiek olejčeka na tvár, krk a dekolt a potom jemne vmasírujte do pokožky
 • použite pred umytím hlavy, votrite dávku olejčeka do pokožky hlavy a vlasov, nasaďte čiapku a potom zaviňte uterák, po 20 minútach si umyte hlavu
 • menšie množstvo olejčeka rozotrite v dlaniach a potom votrite do končekov vlhkých alebo suchých vlasov
 • niekoľko kvapiek olejčeka vmasírujte do pokožky dlaní a nechtov

 

Balenie:

30 ml

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie vyživujúce vlasové oleja .

Informacie o značke Biotter Pharma

Spoločnosť Biotter Pharma poskytuje zákazníkom produkty výbornej kvality. Vízia spoločnosti spočíva v snahe byť jedným z popredných distribútorov prostriedkov pre zdravie a prirodzenú krásu. Cieľom tímu Biotter Pharma je viesť verejnosť k zodpovednému prístupu k vlastnému zdraviu, dbať na prevenciu civilizačných chorôb so zameraním na krvný tlak a hladinu glukózy v krvi, znižovať dopady znečisteného životného prostredia na organizmus každého z nás a prispievať k udržaniu zdravého a krásneho vzhľadu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE