loading

100% čistá vazelína Petroleum Jelly 200 g

Značka: Finclub | Kód: z52622
Finclub 100% čistá vazelína Petroleum Jelly 200 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Nakúpte produkty značky Finclub nad 23 € a získate darček: Gél pre intímnu hygienu 500 ml
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Čistá vazelína Petroleum Jelly je vynikajúci ako ochranný krém pri práci alebo po následnom umytí rúk. V zime ochraňuje tvár pred nepriaznivými vplyvmi počasia a pery pred popraskaním. Vazelína zmäkčuje stvrdnutú kožu na pätách. Je výborným pomocníkom pri farbenie mihalníc a obočia, má vysoký ochranný a hydratačný účinok.

Zloženie:

100% čistá biela vazelína

Ako používať:

Aplikujte na čistú a suchú pokožku podľa potreby.

Balenie:

200 g

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte na hlboké a tržné rany alebo infekcie. Vazelína je hypoalergénny (minimalizuje alergické reakcie), neparfumovaná, nefarbená. Ukladajte mimo dosahu detí. Krajina pôvodu Fínsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na pokožku .

Informacie o značke Finclub

FINCLUB je česká spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a v súčasnosti má k dispozícii 19 distribučných centier rozmiestnených v jednotlivých regiónoch Slovenskej republiky. Pre slovenský trh FINCLUB vyberá produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy tunajších obyvateľov, a tento výber je vždy prekonzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny. Základnými piliermi spoločnosti sú hodnoty ako serióznosť, dôraz na osobný rozvoj a kvalita služieb a produktov. FINCLUB sa prostredníctvom svojich produktov a služieb snaží pomôcť všetkým na ceste k zdraviu, k úspechu a sebarealizácii.

Prehliadnite si certifikát značky Finclub.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
18.10.2016
Vazelína funguje skvele, inak by sme neobjednávali 11 kusov. Vazelína funguje skvele, perfektne premastí pokožku a dokonca pomohla jednému človeku, ktorý bol spálený od šamotu a nič mu na to nepomáhalo, až mu nakoniec pomohla táto vazelína. Takže za mňa môžem len a len odporučiť, je to lepšie ako nejaká indulona.
17.10.2016
100% čistá vazelína Petroleum Jelly 200 g - tento produkt používam už viac ako 10 rokov a som úplne spokojná. Pokračujte v jeho predaji.
24.11.2014

Panthenol pena splnila svoje požiadavky po návrate z teplejšie destinácie a 100% čistá vazelína Petroleum Jelly tiež. Na moju citlivú pleť je dokonalá.

30.10.2012

So 100% vazelínou Petroleum Jelly som moc spokojná. Použitie: suchá koža, spálenina, tvrdé päty. S týmto produktom som sa zoznámila pred niekoľkými rokmi od jedného obchodného zástupcu a osvedčil sa. Keďže obchodný zástupca už neexistuje, skúsila som internet a uspela som vo vašom obchode.

01.11.2009

Prajem dobrý deň. Rada sa podelím o skúsenosti s nasledujúcimi produktmi, Piimax Pro-V Fintabs užívam asi tretí mesiac, čo ma najviac prekvapilo, že mi začali rásť opäť tmavé vlasy, predčasne som šedivěla, najskôr som tomu nemohla uveriť, neviem, či je to len týmto produktom , detoxikovali som zároveň organizmus ( Diocel ), začala som farbiť vlasy len farbou Henna Plus, teraz už aj tmavším odtieňom č.6, pretože si to môžem dovoliť vďaka tmavším odrastom (predtým šedivým odrastom, tak som farbila svetlejšími odtieňmi), farba je nádherná , veľmi prirodzený odtieň, mám vlasy krásne lesklé a nenechám na ne dopustiť ... 100% vazelína Petroleum Jelly bola pre moju kamarátku, nemohla sa zbaviť tvrdších pat, aj po návšteve pedikérky sa ju za čas vracali rovnaké ťažkosti, teraz je nadšená, vazelína funguje, používa ju na noc s ponožkou 1x týždenne a päty má jemné a hebké. Prajem všetkým príjemný deň.

HORE