loading

321 WHOW - čistiaca maska s aktívnym uhlím ( Cleansing Charcoal Mask) 50 g - ZĽAVA - poškodené viečko

Značka: Soaphoria | Kód: kSLEVA1861
Soaphoria 321 WHOW - čistiaca maska s aktívnym uhlím ( Cleansing Charcoal Mask) 50 g - ZĽAVA - poškodené viečko

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Problematická pleť, vyrážky či čierne bodky na tvári? Nachystajte im bombový atentát a dajte im jednoznačné zbohom. Stlačte spínač rozbušky a poriadne im nadeľte prachovú maskou z účinných komponentov ako sú aktívne uhlie, múka z ovsených vločiek, plody embilika lekárske, ľudovo známe ako Amalaki (emblica officinalis), či oxid zinočnatý si bez problémov poradí s životatrápiči.

Prášková maska ​​& čistič na pleť sa výborne hodí na zmiešanú, mastnú a problematickú pleť so sklonom k ​​tvorbe akné.

Maska & čistič vytvorený zo zmesi ílov v spojení s vybranými bylinnými prášky, esenciálnymi olejmi a ďalšími blahodarnými aktívnymi zložkami dokonale ošetrí, oživí a uzdraví pleť podľa jej typológie. Výrobok je vhodný na denné použitie ako čistič pleti a tiež ako maska ​​na dosiahnutie dlhodobého skrášľujúceho efektu.

vlastnosti:

  • 100% organický produkt,
  • čistí pleť,
  • redukuje čierne bodky,
  • eliminuje prejavy akné,
  • zmatňuje,
  • vhodné pre mastnú a zmiešanú pleť,
  • bez sulfátov, glykolov, silikónov, ropných derivátov, živočíšnych tukov, parabénov a konzervačných látok, umelých farbív a parfumácie.

Ako používať:

• Ako maska: Primerané množstvo prášku (cca čajová lyžička) nasypte do misky. Pridajte tekutú zložku (voda, hydrolát, mlieko alebo jogurt) v množstve, aby sa po rozmiešaní vytvorila pasta. Vzniknutú masku pomocou kozmetického štetca alebo špachtľa, resp. prsty rúk naneste na pleť vynechaním oblasti okolo očí a úst. Nechajte pôsobiť do doby zaschnutí (cca. 15-20 minút) a následne opláchnite vlažnou vodou. Odporúčame používať maximálne trikrát do týždňa.

• Ako čistič: Primerané množstvo prášku (cca čajová lyžička) nasypte do misky. Pridajte tekutú zložku (voda, hydrolát, mlieko alebo jogurt) v množstve, aby sa po rozmiešaní vytvorila pasta. Primerané množstvo vzniknuté pasty naneste krúživými pohybmi pomocou rúk a prstov, hubky či kefy na navlhčenú pleť. Následne opláchnite vlažnou vodou. Určené na každodenné použitie.

Náš tip:

Ako tekutú zložku si môžeme vybrať vodu (minerálne alebo z vodovodu), preferovaný hydrolát, mlieko, kefír aj jogurt, tiež pár kvapiek z blahodarného oleja.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, zdrojmi vlhkosti a mrazu. Nepoužívajte na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek je vopred odstráňte). Pokiaľ dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

Pred prvým použitím sa odporúča vykonať tzv. Patch test, tj. Aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästie a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie:

kaolín (biely íl) *, Activated Charcoal (aktívne uhlie) *, Avena Sativa Kernel Meal (Ovos) *, Phyllanthus emblica Fruit Powder (embilika lekárska) *, Zinc Oxide (Oxid zinočnatý bez nano častíc)

* Certifikovaná organická zložka

Informacie o značke Soaphoria

Značka Soaphoria pretvára krásu prírody, bohatstvo jej liečivých účinkov a rozmanitosť jej vôňou do rôznych kozmetických výrobkov. Využívané ingrediencie si výrobcovia pestujú sami, spoliehajú na silu prírody a nevyužívajú pesticídy ani chemické hnojivá. Domáce bylinky nakupujú od regionálnych pestovateľov, exotické druhy bylín a ovocia obstarávajú od domácich dodávateľov. Hlavnými ingredienciami v receptoch sú najrôznejšie organické oleje, masla a vosky rastlinného pôvodu. O liečivej sile tejto kombinácie sa môžete pomocou výlučne ručne vyrábaných produktov presvedčiť sami. Navyše nenájdete v nich ropné deriváty, silikóny, syntetické farbivá a vône, neprípustné konzervačné látky, či dokonca ani palmový olej. Uprednostňujú balenie do sklenených nádob, zaviedli recyklačný program. Soaphoria má ocenenie v súťažiach: Podnikateľka roka a Mladý inovatívny podnikateľ.

Zaujima vás Soaphoria víac? Podívajte sa na video.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE