loading

321 WHOW - čistiaca maska s aktívnym uhlím ( Cleansing Charcoal Mask) 50 g

Značka: Soaphoria | Kód: kSP182
Soaphoria 321 WHOW - čistiaca maska s aktívnym uhlím ( Cleansing Charcoal Mask) 50 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  3 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prášková maska ​​so zmesou ílov ošetruje pleť s prejavmi akné. Otvára póry a hĺbkovo čistí čierne bodky. Maska je najmä vhodná na zmiešanú, mastnú a problematickú pleť so sklonom k tvorbe akné.

Účinné látky:

 • aktívne uhlie,
 • múka z ivesných vločiek,
 • plody embilika lekárske,
 • oxid zinočnatý.

vlastnosti:

 • čistí pleť,
 • redukuje čierne bodky,
 • eliminuje prejavy akné,
 • zmatňuje,
 • vhodné pre mastnú a zmiešanú pleť.

Ako používať:

Lyžičku prášku nasypte do misky, pridajte vodu a vytvorte pastu. Naneste na tvár, nechajte 15-20 minút pôsobiť a opláchnite.

Zloženie:

kaolín (biely íl) *, Activated Charcoal (aktívne uhlie) *, Avena Sativa Kernel Meal (Ovos) *, Phyllanthus emblica Fruit Powder (embilika lekárska) *, Zinc Oxide (Oxid zinočnatý bez nano častíc)
* Certifikovaná organická zložka

Produkt je tiež v sekciach

Starostlivosť a výživa

Informacie o značke Soaphoria

Značka Soaphoria pretvára krásu prírody, bohatstvo jej liečivých účinkov a rozmanitosť jej vôňou do rôznych kozmetických výrobkov. Využívané ingrediencie si výrobcovia pestujú sami, spoliehajú na silu prírody a nevyužívajú pesticídy ani chemické hnojivá. Domáce bylinky nakupujú od regionálnych pestovateľov, exotické druhy bylín a ovocia obstarávajú od domácich dodávateľov. Hlavnými ingredienciami v receptoch sú najrôznejšie organické oleje, masla a vosky rastlinného pôvodu. O liečivej sile tejto kombinácie sa môžete pomocou výlučne ručne vyrábaných produktov presvedčiť sami. Navyše nenájdete v nich ropné deriváty, silikóny, syntetické farbivá a vône, neprípustné konzervačné látky, či dokonca ani palmový olej. Uprednostňujú balenie do sklenených nádob, zaviedli recyklačný program. Soaphoria má ocenenie v súťažiach: Podnikateľka roka a Mladý inovatívny podnikateľ.

Zaujima vás Soaphoria víac? Podívajte sa na video.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE