loading

7 ovocných zubných pást pre deti 7 x 9,3 ml

Značka: Edel+White | Kód: kEW500-530
Edel+White 7 ovocných zubných pást pre deti 7 x 9,3 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Sedemdňový dobrodružstvo v zubnej ríši pre všetky deti do 6 rokov! Ideálna starostlivosť o zuby s ovocnou chuťou na každý deň v týždni.

Aktívne látky:

  • fluorid - posilňuje zubnú sklovinu,
  • výťažky zo zeleného čaju a vitamín E - posilňuje a chráni zuby aj ďasná.

Vlastnosti:

  • neobsahuje umelé farbivá, dochucovadlá a agresívne penivé činiteľa.

Ako používať:

Švajčiarska spoločnosť zubných lekárov odporúča čistenie zubov od prerezania prvých mliečnych zubov so zubnou pastou s fluórom:

  • od 1. zúbkov do 2 rokov: 1x denne s kvapkou detské zubné pasty,
  • 2 - 6 rokov: 2x denne s detskou zubnou pastou.

Náš tip:

Používajte tento produkt v kombinácii s ostatnými výrobkami od švajčiarskej značky Edel + White !

Informacie o značke Edel+White

Vďaka modernému dizajnu, sviežu vôňu a farbám motivujú produkty edel + white® ku každodennej dentálnej starostlivosti. Všetok sortiment bol vyvinutý švajčiarskymi špecialistov vo firme Scanderra v Zürichu, ktorá od svojho založenia ponúka kompletnú ponuku prípravkov dentálnej hygieny, ale aj poradenstvo v oblasti zdravotníckych prípravkov, ktoré sú určené pre každodenné použitie lekárskymi odborníkmi.

edel + white® využíva znalosti aj kompetencie švajčiarskej dentálnej preventívnej starostlivosti a rozhodne splní všetky očakávania, ktoré do jeho produktov vkladáte. edel + white® ponúka jednoduché a bezpečné riešenie pre každodennídenní čistenie zubov so zvláštnym dôrazom na medzizubné priestory. 40% povrchu zuba sa totiž nachádza práve v medzizubných priestoroch, ktoré bývajú pri bežnom čistení často opomínané. To je dobrý dôvod, prečo edel + white® starostlivosť o tento tzv. "Bermudský trojuholník" rozvíja k dokonalosti.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE