loading

Micelárna voda pre citlivú detskú pokožku ABCDerm (H2O Micelle Solution) 1000 ml

Značka: Bioderma | Kód: kBD133
Bioderma Micelárna voda pre citlivú detskú pokožku ABCDerm (H2O Micelle Solution) 1000 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Micelárna voda vyvinutá pre obzvlášť citlivú pokožku bábätiek a malých detí, ktorá jemne čistí zadoček, kožné záhyby, tvár, ruky aj celé telíčko. Jemná čistiaca micelárna voda netvorí penu a nie je potrebné ju oplachovať.

Vlastnosti:

  • odstraňuje znečistenie bez nebezpečenstva podráždenia,
  • rešpektuje jemnú pokožku bábätiek a malých detí,
  • použitie vhodné na zadoček, kožné záhyby, tvár i telo,
  • neobsahuje mydlo ani fenoxyetanol, je hypoalergénny,
  • zjemňuje podráždenie a sčervenanie pokožky,
  • pomáha zachovávať hydrolipidový film.

Ako používať:

Zadoček: po každej výmene plienky ho jemne očistite vatovým tampónom s micelárny vodou, aby ste odstránili nečistotu a prípadný nadbytok ochranného krému.

Tvár, pokožka hlavy a kožné záhyby: jemne očistite vatovým tampónom s micelárny vodou. Nanášanie opakujte až do chvíle, kým vatový tampón nezostane po použití čistý.

Informacie o značke Bioderma

Spoločnosť BIODERMA má za sebou viac ako dvadsaťročnú skúsenosť s tvorbou dermatokozmetiky. Vedenie firmy sídli vo francúzskom Lyone a úzko spolupracuje so svetovými dermatológmi a významnými výskumnými centrami.

BIODERMA si veľmi zakladá na svojich výskumoch a možnostiach najrôznejších inovácií a vývoju nových kozmetických výrobkov. V súlade so svojím odhodlaným medzinárodným postojom má BIODERMA zastúpenie v mnohých krajinách. V priebehu posledných 5 rokov bol jej priemerný ročný nárast vyšší ako 32 percent.

V ponuke tejto značky nájdete niekoľko radov rozdelených podľa typu pleti, vrátane obľúbenej starostlivosti Bioderma Sébium a Bioderma Sensibio. Súčasťou ponuky je aj vlasová kozmetika, slnečná kozmetika Bioderma Photoderm a prípravky pre citlivú detskú pokožku.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE