loading

Ošetrujúci krém na podráždenie v okolí úst pre deti ABCDerm Perioral 40 ml

Značka: Bioderma | Kód: kBD148
Bioderma Ošetrujúci krém na podráždenie v okolí úst pre deti ABCDerm Perioral 40 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Jediný prípravok, ktorý sa priamo zameriava na príčiny podráždenie v okolí pokožky úst. Je vyvinutý na základe prísnej ABCDerm bezpečnostné a tolerančné formulácie.

 

Aktívne bojuje s amylázou, enzýmom, ktorý sa nachádza v slinách a zhoršuje začervenanie pokožky. Je to vďaka zložke, ktorá obsahuje antienzymatickou účinnú látku: Amylpriv® (patent spoločnosti BIODERMA). Ten rýchlo a účinne zmierňuje začervenanie vďaka komplexu účinných látok, vrátane enoxolón a β-sitosterolu, a ošetruje oslabenú pokožky vďaka reštrukturalizačné a zvlhčujúce látke ako je alantoín.

Účinky:

  • upokojuje a čistí podráždenú pokožku v okolí úst, podráždenie spôsobené slinami, ktoré prichádzajú do styku s pokožkou: opakované trenie cumlíkom alebo palcom, ktoré ešte navyše zhoršuje chlad a vietor.

Ako používať:

Aplikujte krém na kompletne čistú a suchú podráždenú pokožku v okolí úst. Dvakrát nabo trikrát denne - 7 dní v týždni.

Informacie o značke Bioderma

Spoločnosť BIODERMA má za sebou viac ako dvadsaťročnú skúsenosť s tvorbou dermatokozmetiky. Vedenie firmy sídli vo francúzskom Lyone a úzko spolupracuje so svetovými dermatológmi a významnými výskumnými centrami.

BIODERMA si veľmi zakladá na svojich výskumoch a možnostiach najrôznejších inovácií a vývoju nových kozmetických výrobkov. V súlade so svojím odhodlaným medzinárodným postojom má BIODERMA zastúpenie v mnohých krajinách. V priebehu posledných 5 rokov bol jej priemerný ročný nárast vyšší ako 32 percent.

V ponuke tejto značky nájdete niekoľko radov rozdelených podľa typu pleti, vrátane obľúbenej starostlivosti Bioderma Sébium a Bioderma Sensibio. Súčasťou ponuky je aj vlasová kozmetika, slnečná kozmetika Bioderma Photoderm a prípravky pre citlivú detskú pokožku.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE