loading

Acai berry 350 mg 90 kapsúl

Značka: Unios Pharma | Kód: z3151 | Doplnok stravy
Unios Pharma Acai berry 350 mg 90 kapsúl
Darček
Zľava 6%
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • ImunoFit 10 tabliet
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Acai berry patrí medzi významné antioxidanty.

Acai berry obsahuje prášok z plodov tropickej palmy Acai, rastliny bohaté na esenciálne nenasýtené mastné kyseliny, najmä kyselinu olejovú (omega 9) a kyselinu linolovú (omega 6). Ovocie tohto stromu obsahuje vyššie koncentrácie antioxidantov než v bežnom ovocí.

Ľudské telo využíva mastné kyseliny pre normálnu funkciu mozgu a očí, sexuálnu aktivitu a na vstrebávanie vo vode nerozpustných vitamínov A, D, E, K.

Prídavné látky:

maltodextrín, stearan horečnatý, želatínová kapsula

Dávkovanie:

Užívajte 2-6 kapsúl denne, odporúča sa užívať spolu s jedlom. Dochádza k najlepšiemu strávenie a zažívací trakt je najmenej zaťažovaný. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

90 kapsúl - dávka na 15-45 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s Acai berry .

Informacie o značke Unios Pharma

Spoločnosť UNIOS PHARMA sro. bola založená v roku 1993. Vo svojich začiatkoch sa zameriavala len na dovoz vitamínových prípravkov od kanadskej firmy Trophic. Vďaka spolupráci s ďalšími spoločnosťami z USA a Kanady bola ponuka prípravkov postupne rozširovaná. Následne bol sortiment z väčšej časti už ale zameriavania na voľne balené tablety, ktoré boli plnené do liekoviek v SR. Prípravky sú podľa vlastných receptúr vyrábané naďalej v Kanade, USA a už aj v ČR. Zloženie a účinky každého prípravku sú konzultované s príslušnými odborníkmi v týchto krajinách a predovšetkým v SR tak, aby zodpovedali požiadavkám na zdravú výživu našej populácie. Spoločnosť sa naďalej zameriava na výrobu, balenie a distribúciu vitamínových prípravkov-doplnkov stravy pre športovcov aj široký okruh bežných spotrebiteľov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


81%
Hodnotenie
11.03.2015
Acai berry 350 mg a Acai Berry Thin u vás nakupujem už minimálne dva roky a som teda spokojná. Predovšetkým mi pomáhajú proti nadúvaniu. Skúsila som Acai berry thin a nezistila medzi týmito produktmi rozdiel.

17.02.2015

Produkty Acai berry a LKVB6 pre mňa nie sú cudzie, tieto doplnky som si už predtým obstarávala v lekárni. Pri predjarný detoxikácii odstraňujú deficit čulosti, posilňujú ma. Ďakujem vám za príjemnú cenu.

30.09.2014

So všetkými uvedenými výrobkami som naozaj veľmi spokojná. Chlorellu užívame s manželom už niekoľko rokov a nemôžeme si ju vynachváliť. Jej účinky sú jednoducho spoznať, či už sa to týka zažívanie, únavy, antioxidačných účinkov. Vlasový šampón s CGF som vyskúšala prvýkrát a myslím, že nie naposledy. Vlasy sa po ňom lepšie rozčesávajú, sú lesklejšie a prídu mi aj zdravšie. Acai berry je taky super, kombinujem ho práve s chlorellou, aby ma len tak niečo neskolilo:-)

31.03.2014

Acai berry nakupujem pravidelne. Nie kvôli nejakému chudnutie, ale robí mi dobre. Tým, že som moc chorá, potrebujem vitamíny s týmto zložením. Proste spokojnosť so všetkým z tohto obchodu a taky ďakujem za darčeky zakaždým v každom balíčku.

30.12.2013

Acai berry som užívala už skôr a to hlavne, alebo predovšetkým na to, že som chcela schudnúť. Je pravda, že som jedno balenie vtedy kúpila za 400 Sk. Vaša ponuka bola teda veľmi cenovo výhodná. Až po obdržaní som sa vlastne dočítala na obale, že o chudnutí nepíšete ani slovo. však som Acai berry užívala a myslím si, že mi pomohlo váhu znížiť. Dnes užívam už tretie balenie a myslím, že by som si kúpila ešte raz táto tri balenia. Dúfam, že táto odpoveď stačí, sú to moje skúsenosti s týmto produktom.

HORE