loading

Acai berry 60 kapsúl

Značka: Allnature | Kód: z44441
Allnature Acai berry 60 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Acai berry je superpotravina z Amazónie, ktorá obsahuje 20x viac antioxidantov ako čučoriedky.

Acai je až 30 m vysoká palma z dažďových pralesov Amazónie, kde sa jej hovorí "strom života" a jej plodom "ovocie Bohov". Acai obsauje vlákniny, vitamíny, bielkovín, omega 3, omega 6 a omega 9 mastných kyselín, minerálnych látok ( sodík, draslík, železo, vápnik, horčík).

Prídavné látky:

maltodextrín, stearát horečnatý, želatínová kapsula

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 kapsule denne a zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 1-2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neobsahuje žiadne známe alergény. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Ak užívate lieky predpísané vaším lekárom, poraďte sa s ním o súčasnom užívaní kapslí Acai berry. Nie je vhodné pre mladšie 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na tmavom a suchom mieste pri teplote 5-25 ° C. Po otvorení do 6 mesiacov. Krajina pôvodu Veľká Británia.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s Acai berry .

Informacie o značke Allnature

Allnature s. r. o je spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a následnou distribúciou profesionálnej vlasovej a pleťovej kozmetiky a doplnkov stravy. V jej portfóliu nájdete veľmi kvalitné produkty, z ktorých väčšina je na prírodnej báze.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
14.06.2017
Produkt Acai berry som u vás zakúpila už druhýkrát a som veľmi spokojná. Cítim sa lepšie ako po stránke psychickej (hoci neviem či to môže pôsobiť aj v tejto oblasti: D), vďaka tomuto produktu nemám nafúknuté brucho a niekedy mám pocit, že aj pocit hladu je preč, keď sa práve nestíham najesť. Nie som toľko unavená a nie som toľko chorá ako bývam každý rok na jeseň.
HORE