loading

Acerohip Trio vitamín C 500 mg 60 kapsúl - ZĽAVA - POŠKODENÁ ŠKATUĽA

Značka: Terezia Company | Kód: zSLEVA0376
Terezia Company Acerohip Trio vitamín C 500 mg 60 kapsúl - ZĽAVA - POŠKODENÁ ŠKATUĽA
Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Imunita.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Základom produktu Acerohip Trio sú 3 prírodné zložky: plody aceroly, šípok a rakytníka, ktoré sú bohaté na prírodné vitamín C, ktorý je v tejto forme pre ľudský organizmus veľmi dobre vstrebateľný a využiteľný.

Názov Acerohip je odvodený od: ACE (Acerola), RO (Rosa laevigata, šípok), HIP (Hippophae rhamnoides, rakytník). Prípravok Acerohip Trio obsahuje okrem prírodného vitamínu C aj komplex biologicky aktívnych látok (bioflavonoid rutín, askorbigen, faktor J a P, tyrozínkinázy a ďalšie prírodné látky), ktorý pôsobí synergicky a napomáha k dokonalej vstrebateľnosti a využiteľnosti vitamínu C pre ľudský organizmus.

 

Vitamín C je najznámejší a najdôležitejšie vitamín pre ľudský organizmus, predstavuje až 80% potreby vitamínov. V ľudskom organizme sa uchováva krátku dobu a nie je možné sa ním predzásobiť na viac dní. Preto sa odporúča prírodný vitamín C užívať denne.

Naozajstný prírodný vitamín C je komplex prirodzených zložiek získaných z ovocia alebo rastlín, ktoré neobsahujú len kyselinu askorbovú, ale aj ďalšie dôležité zložky, ktoré zvyšujú účinnosť vitamínu C. Medzi tieto ďalšie zložky patria najmä flavonoidy ako hesperin alebo rutín, tanín a ďalšie, z ktorých niektoré môžu byť zatiaľ neznáme. V prípade, že izolujeme jeden "vitamín" z celého spektra stovky a tisíce ďalších biochemických zložiek, eliminujeme tým dôležitý synergický efekt, ktorý je životne dôležitý pre správne fungovanie prírodného vitamínu. Ak extrahujeme a izolujeme napríklad vitamín C (kyselinu askorbovú) z ovocia, súčasne tiež odstraňujeme bioflavonoidy, ktoré sú dôležité pre komplexné aktivitu vitamínu C.

Je teda vhodnejšie použiť celé spektrum látok obsiahnutých v ovocí a rastlinách, ako chcete extrahovať samotnú kyselinu askorbovú.

Produkt Acerohip obsahuje:

 • Acerola - alebo ak barbadoská čerešňa je tropická rastlina, ktorá pôvodne pochádza zo Strednej a Južnej Ameriky

. Rastie tiež v Karibiku, Afrike, Austrálii a na Havaji. Jej červené lesklé plody majú mierne kyslastú dužinu a chutia podobne ako maliny.

Patrí medzi nesmierne bohaté zdroje prírodného vitamínu C, lebo ho obsahujú až 30x viac ako citrusy.

 • Šípek - alebo ak ruža šípková sa pestovala v kláštorných záhradách po celej Európe

. Kvetné lístky, podávané ako čaj alebo sirup sa využívajú pre svoje blahodárne účinky dodnes.

Plody šípky sú nielen bohatým zdrojom vitamínu C, ale aj rutinu, vitamínov skupiny B, vitamínu K, karoténu a ďalších biologicky aktívnych látok.

 • Rakytník rešetliakový - je úplne výnimočná rastlina, ktorej oranžové plody obsahujú vysoké množstvo prírodného vitamínu C, vitamíny A, D, F, K a vitamíny skupiny B, flavonoidy, triesloviny, minerály a komplex ďalších biologicky aktívnych látok

.

Rakytník napomáha k podpore prirodzenej obranyschopnosti organizmu, správnej činnosti zažívacieho traktu, udržiavanie zdravej pokožky, posilnenie činnosti srdcovo-cievneho systému a pod.

Vitamín C prispieva:

 • k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom,
 • k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev,
 • k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí,
 • k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek,
 • k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu ďasien,
 • k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kože,
 • k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu zubov,
 • k normálnemu energetickému metabolizmu,
 • k normálnej činnosti nervovej sústavy,
 • k normálnej psychickej činnosti,
 • k normálnej funkcii imunitného systému,
 • k ochrane buniek pred oxidačným stresom,
 • k zníženiu vyčerpania a vyčerpania,
 • k regenerácii redukovanej formy vitamínu E,
 • zvyšuje vstrebávanie železa.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • kapsule s acerolou obsahuje:
  530 mg zmesi (200 mg extrakt z plodov aceroly - Malpighia, kyselina askorbová, zemiakový škrob)
 • kapsule s šípkou obsahuje:
  530 mg zmesi (200 mg extrakt z plodov šípok - Rosa laevigata, kyselina askorbová, zemiakový škrob)
 • kapsule s rakytníkom obsahuje:
  530 mg zmesi (200 mg extrakt z plodov rakytníka rešetliakového - Hippophae rhamnoides, kyselina askorbová, zemiakový škrob)

Prídavné látky:

želatína (obal kapsule)

Dávkovanie:

Užívajte akúkoľvek 1 kapsulu 2x denne pred jedlom po dobu 3-6 mesiacov. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybratí z blistra. Vhodné pre bezlepkovú diétu, tehotné a dojčiace ženy.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s vitamínom C .

Informacie o značke Terezia Company

Spoločnosť TEREZIA COMPANY bola založená v roku 1990 a zaoberá sa vývojom, výrobou a distribúciou 100% prírodných doplnkov stravy z liečivých húb a rastlín. Našou základnou filozofiou je, aby sa výrobky dostali ku každému v čo možno najprirodzenejšej podobe, preto pri výrobe nepoužívame konzervačné látky, chemické farbivá, chuťové regulátory ani prídavné látky alebo prímesi, ktoré zlacňujú produkty a nie sú účinnými zložkami výrobku. Naše výrobky, ktoré pochádzajú zo 100% prírodných zdrojov komplexne pomáhajú posilniť imunitu, vysporiadať sa s vírusovými ochoreniami, posilniť zdravie a psychickú pohodu. Suroviny pochádzajú z tuzemska a výhradne zo štátov Európskej únie. Všetky naše výrobky sa vyrábajú na území Slovenskej republiky s českými pracovnými silami. Kvalita surovín, priebeh výrobného procesu a hotové výrobky podliehajú kontrole podľa platných právnych noriem.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.02.2017
prípravok Acerohip Trio je, myslím, taký bežný doplnok stravy, ktorý neberiem pravidelne, ale trochu pomôže pri únave a oslabenej imunite. Hericium erinaceus mi už niekoľkokrát pomohol a môžem odporučiť, je to dobrá kombinácia, rakytníkový olej samotný tiež pomáha. bio RABANON som užívala prvýkrát, neviem, či mi rozpustil žlčníkový kamienok, ale celkovo by som povedala, že žlčník sa upokojil a zlepšilo sa celkovo aj trávenie. Určite si ho tento rok naordinuje ešte raz.
18.02.2015

Vďaka prípravku Acerohip je mi dobre, žiadnu chrípku som zatiaľ nedostala a dúfam, že nedostanem.

12.02.2015

S produktmi som spokojná. Acerohip Trio užívam každý deň ak tomu Kravské kolostrum .bývám často chorá alebo nachladnutá, ale teraz musím povedať, že sa držím. Verím, že na tom tieto výobky majú tiež veľký podiel.

HORE