loading

Achyrocline satureioides - čaj 80 g

Značka: Diochi | Kód: z5152
Diochi Achyrocline satureioides - čaj 80 g
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Krevní tlak.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Achyrocline satureioides sa používa ako digestívum žalúdka, pečene a čriev. Ochraňuje pečeň proti poškodeniu. Upokojuje centrálny nervový systém a uvoľňuje gastrointestinálne svalstvo. Je vynikajúcim relaxačným a tonizačným čajom s výbornou chuťou.

Ako používať:

Zmiešajte 2-3 čajové lyžičky kvetov Achyrocline satureioides sa 3/4 litra vody, povarte 3 minúty a sceďte. Popíjajte v priebehu dňa do 17:00 hod. Čaj môžete ľahko prisladiť medom. Vo všetkých prípadoch užitia nasleduje po 3 týždňoch užívania 1 týždeň pauza.

Balenie:

80 g

Upozornenie:

Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uschovajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie bylinné čaje .

Produkt je tiež v sekciach

Bylinné čaje - Zdravá výživa - Čaje

Informacie o značke Diochi

Firma DIOCHI je veľmi rýchlo rastúca firma, ktorá vykonáva výskum v oblasti prírodnej medicíny a regenerácia tela. Spolupracuje s mnohými laboratóriami vo svete a nové poznatky sú uvádzané do praxe v podobe nových bioinformačných produktov. Kto potrebuje zlepšiť vitalitu svojho tela, vždy tu nájde pomoc. Celý systém tvorí bioinformačné produkty, ktoré dokážu naše telo hlboko detoxikovať a regenerovať vo veľmi krátkej dobe. Oproti bežným produktom majú neobyčajnú silu a ich zloženie je nadčasové. Technológia energetického spracovania Diochi im dáva veľa predností, ktoré si môže vyskúšať ktokoľvek, kto pracuje s prístrojmi EAV. Ak dáte pri meraní do okruhu produkt Diochi, vždy vám ho prístroj vyberie prednostne oproti ostatným. Tým sa stáva firma DIOCHI svetovým lídrom v tvorbe bioinformačných produktov na poli prírodnej medicíny.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
26.04.2013

Dobrý deň, s produktmi Achyrocline satureioides a Astofresh kvapky , Ktoré som u Vás kúpila, som veľmi spokojná.

26.03.2013

Achyrocline satureioides - nádherne horký! Správny pečeňové čaj. Zatiaľ ťažko odhadneme účinok, je to veľmi skoro.

18.11.2009
Dobrý deň, jeden čaj dostala moja mamička, druhý užívam ja. Sme s ním veľmi spokojní. Na mňa pôsobí veľmi dobre v súvislosti s únavou a zažívacími ťažkosťami. Dokonca sme obe mali pocit, že sa pri ňom aj lepšie chudne: o). Mamička má veľmi náročnú prácu a už po pár dňoch hovorila, že je menej unavená, lepšie sa jej spí, je pokojnejšie. Čaj si čoskoro objednáme znova.
18.11.2009
Achyrocline satureioides - čaj užíva plne babička, už po týždni pitia sa jej zlepšilo dýchanie a pociťovala zreteľné zlepšenie svojho zdravotného stavu.
HORE