loading

active Smoothie

Značka: Concept | Kód: z47335
Concept active Smoothie

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Active smoothie SM 3380 sa môže pochváliť príkonom 500 W. To z neho v jeho kategórii robí nepremožiteľným siláka. Zaručí Vám neobyčajne jemné, až zamatové smoothie, ktoré sa bude doslova rozplývať na jazyku. Keďže vďaka svojej sile nenecháva žiadne kúsky surovín, stane sa Vaším nepostrádateľným pomocníkom napríklad pri príprave detských kašičiek alebo výživ. A hlavne, podstatne rýchlejšie pripraví smoothie a tým sa vyrovná svojim veľkým "bratríčkuje".

Pre maximálnu bezpečnosť počas užívania má smoothie makier integrovanú bezpečnostnú poistku, ktorá nedovolí spustiť mixér, ak nie je správne nasadená fľašu. Dokonalý komfort zaisťuje samotný povrch mixéra. Spodná časť spotrebiča je vyrobená zo špeciálneho pogumovaného materiálu, vďaka ktorému sa počas prevádzky nehne z miesta.

Fľaša mixéra je vybavená protišmykovým gripom, ktorý Vám zabezpečí komfort pri manipulácii s ňou.

Tritanová fľaša slúži priamo k mixovanie, po mixovanie jednoducho vymeníte nože za viečko a môžete vyraziť. Viečko je navyše vybavené pútkom a špeciálnym dvojitým tesnením. Nemusíte mať strach, že by sa smoothie vylialo trebárs do kabelky. Navyše sa z fľaše perfektne pije treba počas chôdze, ale pohodlne zapadne do držiaka nápojov v aute.

Nádoba mixéra je vyrobená z Tritan, plastu, ktorý nesie označenie BPA free. To znamená, že neobsahuje zdraviu škodlivé bisfenolu. Čo je to vlastne tritan? Je to moderný materiál, ktorý je pevný, ale v porovnaní so sklom ľahký. Vďaka svojej odolnosti voči teplu neuvoľňuje žiadne škodlivé látky do Vášho nápoje či pokrmu, navyše je odolný proti rozbitiu alebo poškriabaniu. Tritan je nielen bezpečný pre Vaše zdravie, ale dá sa biologicky rozložiť, a tým pádom nezaťažuje životné prostredie. Jeho najväčšou prednosťou je, že neobsahuje BPA - Bisfenol A, čo je organická zlúčenina, ktorá sa používa pri výrobe plastov. Bisfenol A je nebezpečná chemická látka, ktorá môže spôsobiť veľa zdravotných problémov, dokonca aj rakovinu prsníka. V súčasnej dobe sa vedie nespočet diskusií o negatívnych účinkoch bisfenolu A, nech sa už jedná o teórie, že spôsobuje ochorenie srce, či negatívne pôsobí na fungovanie imunitného systému človeka. Nebezpečnosť bisfenolu A potvrdzuje aj to, že v roku 2010 EÚ zakázala dovážať a predávať dojčenské fľaše, ktoré bisfenol A obsahujú. Pripojila sa tak ku Kanade, Austrálii, a mnohých ďalších štátov.

Technické parametre:

Obsah nádoby: 570 ml
Set obsahuje mixér + mixovanie plastovú nádobu: o objeme 570 ml
Nádoby vyrobené z Tritan - BPA free
23000 ot.
Vhodný na prípravu ľadovej kávy, smoothie a koktailov
Spodná časť tela spotrebiča potiahnutý gumou pre zamedzenie pohybu počas prevádzky
bezpečnosťou poistka
Jednoduchá údržba a čistenie
Vyberateľná nožová časť
Dĺžka prívodného kábla: 100 cm
Farba: oranžová + strieborná
Hlučnosť: 80 dB (A)
Váha celkom is nádobami: 1,2 kg
Váha spotrebiča bez nádob: 0,9 kg
Napätie: 220 - 240 V
Príkon: 500 W

Ako používať:

Pred použitím si prečítajte návod na použitie.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie kuchynské spotrebiče .

Informacie o značke Concept

Concept je česká značka, ktorá patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľa domácich elektrospotrebičov v Českej republike, na slovenskom a Poľsku. Všetky aktivity a úsilie sú cielené na spokojného zákazníka, ktorý ocenia predovšetkým silný dôraz na vysokú kvalitu, moderný dizajn a rýchly servis.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
03.07.2017
S Active smoothie som ja i deti moc spokojní. Jednoduchá a rýchla manipulácia.
27.06.2017
S Active smoothie som veľmi spokojná, nemám čo vytknúť, proste super.
LubiG
100%

27.06.2019
Môžem určite iba odporúčať. V porovnaní s ostatnými malými smoothie prístrojmi je silnejší (500 W) a preto je aj smoothie jemnejšie.
Pre: Perfektný, pre syna na internát ako stvorený. Výkon je v poriadku, spracuje ovocie celé, vrátane šupiek, dužiny, pri šupkách z jablka zostávajú jemné drobinky, ktoré sú takmer zanedbateľné. Domov si síce kúpim silnejší a výkonnejší, aby som nemusela robiť každému v rodine smoothie samostatne ;-).

Proti: Nemá spínač, musí sa vyťahovať a zapájať do zásuvky. Je to otázka zvyku a rozhodujúce, kde je na stene umiestnená zástrčka.

100%

27.06.2019
Pre: To čo pomixujem si môžem veľmi rýchlo vziať so sebou....
100%

27.06.2019
HORE