loading

AdvaFlex 90 tabliet

Značka: Vetrisol | Kód: z57868
Vetrisol AdvaFlex 90 tabliet
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Advaflex zaisťuje podporu obnovy poškodených kĺbových chrupaviek a kĺbov psov. Horčík prispieva k upokojeniu namáhaných kĺbov. Chondroitín a Glukosamín obsiahnuté v lieku sú neoddeliteľnou súčasťou kĺbovej chrupavky, ľahko sa vstrebávajú a vpravujú do poškodenej chrupavky. Chráni a vyživujú kĺby, podporujú ich celkovú obnovu a prispievajú k lepšej pohyblivosti kĺbov psov. Zvyšujú hydratáciu chrupavky a tým zvyšujú jej elasticitu a posilňujú jej mechanickú odolnosť.

Vhodné pre podporu harmonického vývoja organizmu. Posilňuje mechanickú odolnosť kĺbov. Urýchľuje hojenie rán a pôsobia protizápalovo. Preventívne sa odporúča podávať psom veľkých plemien, psom, ktorí kĺby nadmerne zaťažujú a psom starším, na zabezpečenie dobrej pohyblivosti vo vyššom veku. Vhodný súčasne aj ako doplnok stravy šteniat pre podporu tvorby zdravé a odolné kĺbovej chrupavky. Vhodný doplnok stravy pri dysplázii bedrového kĺbu, osteoporóze a pri rekonvalescencii po úrazoch kĺbov a väzív.

Zloženie:

Glucosamine HCL 510.20 mg, Porcine Chondroitín Sulphate Sodium 400.00 mg, Manganese Ascorbate 43.80 mg, Maltodextrín 200.00 mg, Xanthan Gum 10.00 mg, Brewer ´s Yeast 206.00 mg, Flavor Beef 80.00 mg, Flavor Cheddar Cheese 60.00 mg, Cellulose RC40 120.00 mg, Silicon Dioxide 20.00 mg, Stearic Acid 50.00 mg.

Dávkovanie:

Podávajte 1-4 tablety denne podľa veľkosti zvieraťa. Tablety podávame z ruky alebo rozdrvené do krmiva najmenej 8-10 týždňov. Po 3 mesiacoch je vhodné užívanie zopakovať.

 • Malé plemeno (1-5 kg): 1 tableta prvých 14 dní, potom udržiavacia dávka 0,5 tablety denne.
 • Malé plemeno (5-10 kg): 1,5 tablety prvých 14 dní, potom udržiavacia dávka 0,75 tablety denne.
 • Stredná plemeno (10-25 kg): 2,5 tablety prvých 14 dní, potom udržiavacia dávka 1 tableta denne.
 • Veľké plemeno (25-45 kg): 3-3,5 tablety prvých 14 dní, potom udržiavacia dávka 1,5 tablety denne.
 • Obrie plemeno (45 a viac kg): 3,5-4,5 tablety prvých 14 dní, potom udržiavacia dávka 2-2,5 tablety.

Balenie:

90 tabliet

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky pre psov.

Informacie o značke Vetrisol

Misia spoločnosti VETRISOL - vnášať Vitalitu do života - je výrazom snahy porozumieť životu spotrebiteľov v dvadsiatom prvom storočí a ich potrebám pomôcť tak, aby zákazníci lepšie vyzerali, lepšie sa cítili a mali viac zo života. Spoločnosť Vetrisol bola založená v roku 2006. Špecializuje sa na vývoj, výrobu a predaj doplnkov stravy a veterinárnych prípravkov spĺňajúce kritériá najvyššej kvality, účinnosti a cenovej dostupnosti. VETRISOL sro. disponuje tímom odborníkov, ktorí pracujú v odbore desiatky rokov a majú skúsenosti s výrobou ako v ČR tak v zahraničí.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE