loading

Jačmeň 200 g

Značka: Advance nutraceutics | Kód: z44058 | Doplnok stravy
Advance nutraceutics Jačmeň 200 g
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Jačmeň ADVANCE obsahuje 100% extrakt z listov zeleného jačmeňa v prášku k príprave nápoja.

Ide o mladý jačmeň vysokej kvality. Zelený jačmeň obsahuje celý rad biologicky aktívnych látok s priaznivým pôsobením na organizmus.

Jačmeň ADVANCE je pestovaný na ekologicky čistom ostrove Hainan v Juhočínskom mori. Čisté prostredie a ideálne podmienky pre pestovanie zaručujú vysokú kvalitu a čistotu získanej prírodné suroviny. Mladé rastlinky sú zberané v období svojej najvyššej vitality, kedy obsahujú najvyššie množstvo živín a energie potrebnej k rastu. Celý proces spracovania je maximálne šetrný a zohľadňuje snahu zachovať v mladom jačmeni všetko hodnotné.

Zelený jačmeň obsahuje množstvo vitamínov, minerálov, antioxidantov, rad aminokyselín, vrátane esenciálnych. Ďalej je to chlorofyl, čo je unikátna zelené farbivo, pomocou ktorého získavajú rastliny energiu zo slnečného žiarenia a ďalej ju využívajú.

Zloženie:

 • antioxidant
 • Celkové tonikum vitamínov a minerálnych doplnkov z prírodného zdroja

Dávkovanie:

Dospelí užívajú 1 čajovú zarovnanú lyžičku 2x denne. Deti od 3 rokov užívajú 1/2 čajovej lyžičky 1x denne. Rozmiešajte v 150 ml chladnej neperlivej vody (deti v 100 ml). Vypite nalačno, ideálne 15-30 minút pred jedlom. Pri dávkovaní používajte suchú lyžičku a viečko ihneď pevne uzavretá.

Balenie:

200 g (sypký prášok)

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Ak užívate lieky na zníženie zrážanlivosti krvi, poraďte sa o vhodnosti užívania s lekárom alebo lekárnikom. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Dóza obsahuje tiež absorbenty vlhkosti, ktoré nie sú učené na konzumáciu. Neobsahuje prídavné látky. Bez lepku.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s mladým jačmeňom.

Informacie o značke Advance nutraceutics

Základom stratégie našej spoločnosti ADVANCE NUTRACEUTICS je mať najlepšie produkty na trhu, ktoré obsahujú tie najúčinnejšie prírodné látky, ktorých vhodnou kombináciou je dosiahnutý maximálny účinok. Pri výrobe používame len tie najkvalitnejšie suroviny s certifikáciou kvality a pôvodu a celý výrobný proces podlieha prísnej kontrole.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE