loading

Agáve sirup BIO 540 g / 400 ml

Značka: Wolfberry | Kód: z56345
Wolfberry Agáve sirup BIO 540 g / 400 ml<br /><strong>Agáve sirup</strong>
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Agáve sirup Wolfberry BIO 180 ml je vďaka vysokému obsahu fruktózy a nízkemu glykemickému indexu sladidlo budúcnosti. Vyrobené v BIO kvalite.

Sirupu z agáve sa nie nadarmo hovorí tiež zlato mexických Indiánov, pretože sa získava pomerne zdĺhavým procesom. Najprv sa musia otvoriť rastliny agáve, z ktorých sa necháva "vyslzet" ich šťava, ktorá sa každý deň starostlivo zbiera. Potom sa špeciálnou technológiou odparovaním pri teplote do 48 ° C vyrába sirup v jantárovej farbe a konzistenciu redšie, než má med.

Tento sirup má o 25 - 50% väčšia sladivosť ako rafinovaný cukor, takže jeho spotreba je ďaleko nižšia ako u klasického cukru. Najväčšou devízou sirupu z agáve je ale to, že Sladidlá zložku tvorí minimálne z 65% fruktóza, takže sa organizmus nezaťažuje nadbytočným množstvom glukózy, alebo sacharózy. Práve preto agáve sirup oceňujú predovšetkým diabetici.

Sirup z agáve oceníte v teplej i studenej kuchyni. Veľmi dobre sa rozpúšťa, takže sa hodí nielen ako sladidlo do čaju a kávy, ale aj do rôznych zálievok, alebo ľadových nápojov. Výborne sa hodí ale aj ako spojivo pre cereálne výrobky, do marinád na mäso, alebo do cukrárskych výrobkov. V neposlednom rade je potrebné pripomenúť, že sirup z agáve berú vegáni ako dar z nebies napríklad pri nahradzovaní medu.

Wolfberry agáve sirup má veľmi jemnú, ľahko karamelovú chuť a je vyrábaný v BIO kvalite v kontrolovanom ekologickom poľnohospodárstve bez GMO.

Nutričné hodnoty v 100 g
Energia:
1262 kJ / 302 kcal; Sacharidy: 75 g - z toho cukry74 g (fruktóza> 65%, glukóza <26%); Bielkoviny: 0 g; Tuky: 0 g; Vláknina: 1 g; Soľ: 0.1 g; Sodík: 40 mg

Krajina pôvodu
Mexiko

Balenie:

540 g / 400 ml

Informacie o značke Wolfberry

Wolfberry sro disponuje skladovými priestormi a výrobnými kapacitami, ktorými prejde ročne viac ako 250 ton kvalitné sušené kustovnice, sušeného ovocia, orieškov, čajov, strukovín, štiav a sirupov, ktoré sa ďalej triedia, balia a spracovávajú.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE