loading

Ajurvédska kúpeľová soľ (Čierna himalájska soľ - Kala Namak)

Značka: Purity Vision | Kód: kDKR2082
Purity Vision Ajurvédska kúpeľová soľ (Čierna himalájska soľ - Kala Namak)

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Tradičné prírodné vulkanická soľ z oblasti indického Himaláje je vhodná pre terapeutické kúpele. Táto výnimočná soľ má červeno-šedú farbu a typický zápach vďaka vysokému obsahu železa a síry.

Vlastnosti:

  • je zvlášť vhodná pre sírne kúpele indikovanej pri kožných problémoch a ochoreniach kĺbov,
  • počas kúpeľa sa uvoľňuje sírovodík, charakteristický svojím zápachom, pripomínajúcim vajcia,
  • v menšej koncentrácii výborná pre preventívne a relaxačné kúpele,
  • krajina pôvodu: India.

Ako používať:

Pre hypertermná sírne kúpele pridajte do vody (pri teplote 36 - 38 C) cca 3 - 4 polievkové lyžice soli. Koncentráciu možno podľa potreby zvyšovať až na pomer 1: 100 (1 kg soli na 100 litrov vody) pre dosiahnutie osmotického efektu za účelom detoxifikácie a vylučovanie škodlivých látok z tela.

Zloženie:

100% čierna himalájska soľ kala Namak.

Informacie o značke Purity Vision

Značka PURITY VISION spája najnovšie vedecké poznatky spolu s tradičnými a časom preverenými postupmi. PURITY VISION prináša moderné výrobky uspokojujúce dnešné potreby aj trendy. Cieľom PURITY VISION je dosiahnuť najvyššiu možnú kvalitu a zároveň priateľské ceny, aby o svoje zdravie a krásu mohol dbať naozaj každý. Výrobky sú, pokiaľ možno, certifikované v BIO kvalite a dajú sa využiť mnohými spôsobmi. Rešpektujú ekologické hľadisko ako pri výrobe, tak pri preprave a predaji. Prípravky značky PURITY VISION sú overené podľa prísnych smerníc inštitútu BDIH. Produkty značky PURITY VISION nie sú testované na zvieratách.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE