loading

Ajurvédske recepty pre zdravie (MUDr. David Frej)

Značka: Knihy | Kód: z3212
Knihy Ajurvédske recepty pre zdravie (MUDr. David Frej)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Harmonická strava, vytváraná vhodnou kombináciou potravín a korenín, je základom návratu k rovnováhe organizmu. V kuchárke Ajurvédske recepty pre zdravie nájdete originálne recepty kombinujúci princípy varenie podľa Ajurvédske medicíny a stredomorskej stravy. Chutné pokrmy sú natoľko jednoduché, že je rýchlo zvládnu aj kuchári-začiatočníci, a pokročilí v nich nájdu inšpiráciu k obohateniu svojho kuchárskeho umenia.

Po ukončení lekárskej fakulty pracoval MUDr. David Frej ako internista. Na stáži v Londýne sa rozhodol študovať ájurvédskou medicínu, celosvetovo uznaný liečebný a preventívny medicínsky systém. Absolvoval štúdia v Albuquerque v Novom Mexiku, v Rakúsku a v indickej Pune na klinike Ajurvédske medicíny. Zároveň sa venoval výžive z pohľadu západnej i východnej medicíny. Vo svojej praxi sa zaoberá liečbou chorôb, výživou, znižovaním nadváhy, detoxikáciou a regeneráciou organizmu. V nakladateľstvo Eminent vydal knihu Ayurveda - medicína zdravie a dlhovekosti . Organizuje semináre, ozdravné detoxikačné, regeneračné a relaxačné pobyty. Pravidelne publikuje v mesačníku Regenerácia.

Úryvok z úvodu:

Toto nové vydanie ajurvédskych receptov, rozšírené o ďalšie recepty a fotografickú prílohu, zostáva receptárom vegetariánskych jedál, ale tentoraz sa v ňom objavujú aj vajcia, ktoré sú kompletným zdrojom bielkovín. Súčasťou takmer všetkých receptov je najzdravší z olejov - extra panenský olivový. Zo zdravých ochucovadiel volíme hlavne ocot a limetku. Niekoľko starších, menej harmonických receptov, najmä s obsahom väčšieho množstva paradajok a zemiakov, a ingrediencie ako slnečnicový olej, bielu pšeničnú múku a pod. sme vyradili.

Dobre stráviteľná, harmonická strava, vytváraná vhodnou kombináciou potravín a korenín, je základom návratu k rovnováhe organizmu a správna výživa je kľúčovým predpokladom našej telesnej a duševnej rovnováhy a zdraví.Uvádí sa, že stravou možno vyliečiť cez 70 percent chorôb! Je paradoxné, že západná medicína tento významný faktor v liečbe i prevencii chorôb stále ignoruje, aj keď stravou liečil už Hyppokratesm známy ako "otec západnej medicíny".

(...)

Pri každom varení by ste však nemali zabúdať pridávať do jedla aj jednu dôležitú, a vlastne nevyhnutnú ingredienciu, a tou je láska. Dokonale harmonický, osobitý pokrm možno totiž vytvoriť len s jej pomocou ...

Počet strán: 190

Rozmery: 135 x 215 mm

Jazyk: český

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie zdravé kuchárky .

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


90%
Hodnotenie
100%

20.05.2019
80%

20.05.2019
90%

20.05.2019
HORE