loading

Ako prežiť dobu jedovú? (Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.)

Značka: Knihy | Kód: z4472
Knihy Ako prežiť dobu jedovú? (Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Kniha Ako prežiť dobu jedovú? Zhŕňa varovanie pred najväčšími a skrytými jedy súčasnej doby, autorka sa venuje umelým farbivám, rizikám konzumácia sóje či populárneho MMS. Knižka tiež prináša stručná odporúčania pre orientáciu čitateľa, ako sa v každodennom živote chrániť pred rozšírenými civilizačnými chorobami.

Táto kniha chce napovedať a poradiť tým, ktorí si už uvedomili, že nie je možné spoliehať len na lekársku starostlivosť a opatrenia ministerstiev zdravotníctva, poľnohospodárstva a ďalších orgánov a inštitúcií. Tým, ktorí berú zodpovednosť za svoje zdravie predovšetkým do vlastných rúk, kniha ponúka možnosti, ktoré nevyžadujú žiadne investície ani prostriedky z fondov Európskej únie.

prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. má dlhoročné skúsenosti z pedagogickej práce na Univerzite Karlovej. Zároveň bola riešiteľkou a spoluřešitelkou siedmich grantových projektov zaoberajúcich sa mechanizmami vzniku patofyziologických zmien u hematologických ochorení, schizofrénie, Alzheimerovej choroby a autizmu. Venuje sa tiež intenzívne vedecko-populárnej publicistike so zameraním na biomedicínu.

Úryvok z úvodu:

V predchádzajúcich knižkách ( doba jedová a Doba jedová 2 ) Sme venovali veľkú pozornosť glutamanu a aspartámu. To sú najčastejšie používané ochucovadlá, zvýrazňovače chuti, bez ktorých sa výroba potravín a nápojov v súčasnosti zrejme nezaobíde. Sú nebezpečné tým, že nás zdravotnícke a bezpečnostné inštitúcie neustále presviedčajú o ich neškodnosti. Tieto jedy obsahuje nielen veľké množstvo potravinárskych výrobkov, sú aj v liekoch a v niektorých vakcínach. Aspartám je prítomný vo viac ako 6000 druhoch potravín, nápojov a cukroviniek, obsahuje ho na 500 farmaceutických výrobkov. Ponúka sa nám najmä v tzv. produktoch bez cukru, odporúčaných pre redukciu váhy a diabetikom. Ročne sa ho vo svete vyrobí 15 422 410 kg.

Jedná sa bohužiaľ o látky s imunoexcitotoxickými účinkami. Poškodzujú nenávratne imunitný systém a nervovú sústavu, predovšetkým mozog. Mohlo by sa zdať, že ťarcha vedeckých argumentov prinúti Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), spoločný orgán organizácie pre výživu a poľnohospodárstvo (FAO) a WHO pre vytváranie medzinárodných štandardov potravín (JECFA), americký Úrad pre kontrolu potravín a liekov (FDA), Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), Európsky parlament a Európsku komisiu aj ich agentúry, ako sú Európska lieková agentúra (EMA), Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) a ďalšie zodpovedné organizácie, úrady a inštitúcie k úplnému zákazu týchto látok. Nie je tomu tak a aj naše skúsenosti sú úsmevnú ukážkou toho, ako autority obhajujú ich zdravotnú nezávadnosť.

Počet strán: 358

Rozmery: 135 x 200 mm

Väzba: brožovaná

Jazyk: český

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
05.05.2014

S knihami Ako prežiť dobu jedovú? a Tajomstvo výrobcov potravín som veľmi spokojná. Vrelo odporúčam ako knižné tituly, tak zasílatelství Vivantis. Vďaka.

05.05.2014

Kniha Ako prežiť dobu jedovú je v každom prípade poučná.

Milolslav
100%

17.06.2019
V každom prípade je kniha poučná.
simona volejnikova
100%

17.06.2019
super
HORE