loading

Ako sa starať o zdravie dieťaťa ... napriek vášmu lekárovi (Robert S. Mendelsohn)

Značka: Knihy | Kód: z3088
Knihy Ako sa starať o zdravie dieťaťa ... napriek vášmu lekárovi (Robert S. Mendelsohn)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Naučte sa, ako doma liečiť a diagnostikovať bežné nachladnutia a chrípky, detské choroby, alergie apod. Kniha Ako sa starať o zdravie dieťaťa ... napriek vášmu lekárovi ďalej obsahuje kapitolu o tom, ako si vybrať správneho pediatra, súhrn zásad používania prastarých liečebných prostriedkov, inštrukcie, ako spoznať, kedy je potrebné vyhľadať lekára a detailné informácie, ako postupovať v prípade úrazov .

Dr. Robert S. Mendelsohn (1926-1988) bol americký pediater s viac ako tridsaťročnou praxou. Vyučoval na lekárskej fakulte Northwestern University a bol docentom pediatrie a komunitného zdravia a preventívneho lekárstva na lekárskej fakulte University of Illinois. Ostro kritizoval pediatrickú a pôrodnícku prax, vystupoval proti plošnému očkovaniu a rutinným röntgenovým vyšetrením. Za svoju prácu získal rad ocenení.

Úryvok z úvodu:

Vážený čitateľ,

do rúk sa Vám dostáva dosť neobvyklá knižka, najmä vzhľadom na úzkoprsé pomery v našom zdravotníctve. Jej autor má, ako uvidíte, v odbore detského lekárstva bohaté skúsenosti. Predkladá nám navyše štatisticky podložené fakty, z ktorých je zrejmé, ako nebezpečná môže byť tzv. Klasická medicína. Poukazuje na to, ako veľké riziká so sebou môže niesť to, keď sa dostaneme do rúk lekárov, sestier, ambulancií, nemocníc a liekov.

Nejde ani tak o to, že by metódy klasickej medicíny boli a priori zlé. Vidíme skôr, že s nimi lekármi nevie správne zaobchádzať. V diagnostickom a liečebnom procese chýba zdravý sedliacky rozum, chýba ohľaduplnosť k pacientovi, chýba základná povinnosť - pacienta chrániť. Pred čím? Trebárs pred unáhlenou a radikálne liečbou. Profesor Mendelshon síce popisuje situáciu pred 25 rokmi, jeho názory ale platí stále, platí v každej spoločnosti, o to viac, o čo je technicky vyspelejšie.

Počet strán: 206

Rozmery: 200 x 140 mm

Väzba: brožovaná

Jazyk: český

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
01.11.2009

Dobrý večer, s literatúrou som spokojná veľmi - Jedlo ako životný štýl , Vyzliekol som biely plášť , Ako sa starať o zdravie dieťaťa. Kávičku ašvaganda som skúšala zatiaľ raz, ale nebolo zlé. Neľutujem, že som nakúpila.

HORE