loading

Ako sa uzdraviť z rakoviny - 15 alternatívnych a doplnkových metód pre obnovenie zdravia

Značka: Knihy | Kód: z3809
Knihy Ako sa uzdraviť z rakoviny - 15 alternatívnych a doplnkových metód pre obnovenie zdravia
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Kniha Ako sa uzdraviť z rakoviny pojednáva o tom, ako je možné rôznymi nekonvenčnými, nepoškodzujúcimi a prevažne aj lacnými metódami víťaziť nad rakovinou, a to najmä prostriedky domáce samoliečenie. Tieto metódy, pochádzajúce od liečiteľov i lekárov, bývajú medicínskym priemyslom prehliadané či bagatelizované, a to aj napriek tomu, že priniesli výsledky. Niektoré z nich môžu byť tiež užitočné pri prevencii rakoviny.

Úryvok z úvodu:

Táto kniha je určená vám, alebo niekomu blízkemu, komu bola diagnostikovaná rakovina, alebo tým, ktorí sú natoľko múdri, že sa chcú na podobnú situáciu vopred pripraviť - pretože, kto vie, kedy príde? (...)

Túto knihu som napísal, aby som vám dal stručný prehľad hlavných stratégií, využívaných v oblasti, známej ako doplnková či alternatívna liečba (CAM). Som presvedčený, že v prípade rakoviny, výrazne prevyšuje význam týchto stratégií ortodoxná liečbu (operáciu, ožarovanie, chemoterapiu). Nie je to preto, že by som bol odporcom západnej medicíny, ktorá napríklad v prípade riešenia fyzického traumy zďaleka prevyšuje akúkoľvek alternatívu. V boji proti rakovine však príliš úspešná nie je. Dôvody si objasníme neskôr v našej diskusii. Samotný fakt, že existuje veľké množstvo alternatívnych prístupov, je jasným dôkazom, že ortodoxná medicína sa potýka s veľkými problémami. Keby lekári dokázali rakovinu vyliečiť, nebolo by potrebné týchto alternatívnych smerov.

(...)

Súbor stratégií, popísaných na nasledujúcich stránkach, sú možnosti, ktorých zámerom je rozšíriť vaše pochopenie jednak problematiky rakoviny, jednak celého radu postupov, ktoré sa snažia alternatívne smery využívať. Zoradil som ich nasledovne:

Stratégia 1-4: sú zamerané na duševné, emocionálne a v širšom slova zmysle duchovné prístupy k liečbe.

Stratégia 5-9: zameriavajú sa na telo s cieľom vrátiť ho do stavu zdravia.

Stratégia 10-14: sústreďujú sa na rakovinu samotnú a spôsoby, ako ju eliminovať.

Stratégia 15: je zameraná na podporu a zdroje ďalších informácií a pomoci.

Počet strán: 174

Rozmery: 150 x 210 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


97%
Hodnotenie
19.08.2013

Ako sa uzdraviť z rakoviny a Netradičné bylinkár sú veľmi zaujímavé knihy a som s nimi spokojná.

27.05.2013

Ako sa uzdraviť z rakoviny je skvelá kniha, ktorá ucelene približuje problematiku. Pre mňa je dôležité, že sa venuje duchovnej stránke choroby a liečenie. Odporúčam.

23.04.2013

Knižka Ako sa uzdraviť z rakoviny ma veľmi milo prekvapila. Krásne z nej vyznelo, že proti rakovine sa dá zdravo a rýchlo bojovať. Určite odporúčam prečítať, aj keď sa trebárs človek sám, ani jeho známy, s rakovinou nestretol. Kniha obsahuje veľmi povzbudivé informácie.

02.04.2013

Ako sa uzdraviť z rakoviny - zaujímavá kniha o iných možnosteh vyrovnanie sa s vážnou chorobou.

100%

19.05.2019
Odporúčam
Pre: Skvelá kniha, ucelene približuje problematiku, pre mňa dôležité, že sa venuje duchovnej stránke choroby a liečenie.
HORE