loading

Ako žiť dlho a zdravo (Prof. Michail Tombak, PhDr.)

Značka: Knihy | Kód: z4906
Knihy Ako žiť dlho a zdravo (Prof. Michail Tombak, PhDr.)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Autor knihy Ako žiť dlho a zdravo Michail Tombak vytvoril celistvý systém starostlivosti o vlastné zdravie.

Úryvok z úvodu:

V poslednej dobe sa veľa píše o rôznych metódach na dlhý a zdravý život. Zázračné diéty sa priamo rozmnožujú, reklamy na chudnutie a omladzovanie propagujú úžasné preparáty. Takto sa podvádzajú ľudia. Dobrý zdravotný stav je vraj výsledkom pôsobenia nejakého zázračného prostriedku. Avšak naším zdravím, podľa toho do akej miery nás trápia nejaké choroby, sa zaoberáme celé roky. Plnohodnotné zdravie, to nie sú zázračné liečebné preparáty (omladzujúce alebo odtučňovacie), ale život v harmónii s rytmom prírody.

Táto filozofia je hlavným mottom knihy, ktorú práve držíte v ruke. Obsahuje úžasné, zatiaľ nikde publikované recepty, ktoré nielenže umožňujú udržiavať sa v dobrej zdravotnej kondícii, ale pomôžu nám zbaviť sa hŕbu zdravotných problémov.

Autor knihy Michail Tombak vytvoril celistvý systém starostlivosti o vlastné zdravie. Nenájdete tu zázračné diéty, len jednoduché recepty, ako o svoje zdravie starať a ako ho chrániť. Čitateľ tu nenájde prísne recepty na počítanie kalórií, ale jednoduché princípy stravovanie v súlade s prírodou.

Autor výrazne podotýka, že zdravie súvisí s tým, čo jeme, s tým, ako dýchame, ako sa staráme o svoje telo a psychiku nielen vďaka správnej výžive, čo tvrdí veľa tvorcov rôznych zázračných diét. Ten, kto nechápe ten základný princíp, nie je schopný nikoho vyliečiť.

Za zmienku stojí neskutočne účinné návody Michaila tombak na očistu organizmu. Opierajú sa o tisícročnej tradičnej prírodnej medicíny Východu a Západu. Sú zabúdaným námetom v dnešnej modernej medicíne.

Počet strán: 168

Rozmery: 150 x 210 mm

Väzba: brožovaná

Jazyk: český

Náš tip:

Ďalšie informácie o knihe Ako žiť dlho a zdravo nájdete v článku Ako žiť dlho a zdravo - Nesprávne dýchanie .

 

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie knihy Prof. Michaila tombak, PhDr.

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
24.11.2017
Kniha Ako žiť dlho a zdravo je vynikajúci. Stala sa mi každodenným sprievodcom. Riadim sa radami ako jesť, ako čistiť organizmus, ako cvičiť. Som veľmi spokojná a doproručuji túto knihu i svojim priateľov.
22.08.2016
S knihou Ako žiť dlho a zdravo som spokojná. Od prof. Tombak mám už dve chytré knižky - veľmi dobré čítanie.
11.05.2016
Všetky knihy sú pre mňa prínosné, zaujímam sa o prírodné a prirodzené "samoliečba", preto je môj výber zameraný na fyzickú i duševnú stránku. Knihy Prof. Tombak sú tak zásadné a pritom preverené generáciami, odporúčam všetkým.
11.03.2015
Bola som rada, že som knihu Ako žiť dlho a zdravo objednala. Uvažovala som aj o druhých vydaniach.
HORE