loading

Aktívne proti rakovine (Prof. Dr. G. Dobos, Dr. S. Kümmel)

Značka: Knihy | Kód: z4323
Knihy Aktívne proti rakovine (Prof. Dr. G. Dobos, Dr. S. Kümmel)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Začala nová éra liečby rakoviny: integratívna onkológie. Lekári a prírodní liečitelia spolupracujú bok po boku, aby liečenie rakoviny urobili znesiteľnejším a šanca na vyliečenie sa zvýšila. Kniha Aktívne proti rakovine otvára pre pacientov nové možnosti, ako aktívne podporovať liečivý proces.

Kniha Aktívne proti rakovine poukazuje na moderné diagnostické a terapeutické postupy v onkologiii, ktoré umožňujú, aby každý pacient dostal liečebný program prispôsobený svojim individuálnym potrebám. Pacienti sú motivovaní, aby aktívne podporovali svoj liečebný proces. Uvedomelejšiu životný štýl dlhodobo zmenšuje riziko návratu choroby. Vodítkom je tiež pomocný návod k rozhovoru s lekárom. Metóda body an mind pomáha zvládnuť strach a stres. Meditácie a jóga posilňujú pocit vlastnej sily a imunitné procesy organizmu.

Úryvok z úvodu:

Spoločne proti rakovine - v tejto knihe ide o dve nové aliancie v boji proti rakovine. Po prvé spolupracujú onkológovia a internisti na prírodnú liečbu. Dlhú dobu nechcela jedna strana o druhej ani počuť. "Čo chcete docieliť bylinkami? Ide predsa o životu nebezpečnú chorobu!" počuli pacienti od onkológov. "Ak začnete s chemoterapiou, zničíte posledné zvyšky svojej odolnosti," varovali naopak prívrženci tradičných liečebných postupov.

(...)

Integratívna onkológie, o ktorej táto kniha pojednáva, je teda niečo viac než len medicína s troškou prírodnej liečby. Podľa amerického rádiológa Matthewa P. Mumbera je obsiahlym, podloženým východiskom pre liečbu rakoviny, ktoré všetky zúčastnené podnecuje vo všetkých rovinách ich bytia a skúseností. Všetky odporúčania, ktoré v tejto knihe nájdete, bola podrobená prísnemu vedeckému skúmaniu. Všetky sú doložená buď kontrolovanými štúdiami, alebo prinajmenšom štúdiami "empirickými", teda preukázateľnými praktickými skúsenosťami s množstvom pacientov.

(...)

V tejto knihe ide o to, rozptýliť predsudky tak voči onkologickej terapii, tak voči prírodnému liečiteľstvo. Nie je to tak, že by tá prvá bola chladná a neľudská a tá druhá jemná a bez rizika. výkony vedeckej medicíny sú medzi ľuďmi podceňované, prírodným liečebným postupom sa zase dostáva prílišnej dôverčivosti au lekárov je tomu presne naopak, preceňujú možnosti moderné, vysoko výkonné medicíny a zanedbávajú tradičné liečebné metódy.

Počet strán: 304

Rozmery: 12,5 x 20 cm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Náš tip:

Ďalšie informácie o knihe Aktívne proti rakovine nájdete v článku Rakovina prsníka - Aktívne proti rakovine .

V našej ponuke nájdete tiež knihu Ako sa uzdraviť z rakoviny - 15 alternatívnych a doplnkových metód pre obnovenie zdravia .

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


50%
Hodnotenie
07.11.2016
Áno, som so všetkými tromi knižkami - bez plášťa , Aktívne proti rakovine a Sám sebe doktorom veľmi spokojná. Objednala som ich na základe ďalšej mojej životnej skúšky, kedy ma po ôsmich rokoch po rakovine štítnej žľazy tento rok v máji postihla ďalšia rakovina - tentoraz ženských reprodukčných orgánov - a ja chcela následne po ťažkej onko-gynekologickej operácii vo svojom živote niečo zmeniť, aby sa mi tahle choroba už nevracala. Vďaka týmto knihám som začala na sebe pracovať a žiť jednoducho inak ako predtým a verím, že úspešne :-) Preto ďakujem vám aj autorom, že ste mi dodali silu a vieru do ďalšieho života.
90%

27.06.2019
odporucam
10%

27.06.2019
HORE