loading

Aktívny koncentrát proti hnedým škvrnám (White Objective Pen) 5 ml

Značka: Bioderma | Kód: kBD015
Bioderma Aktívny koncentrát proti hnedým škvrnám (White Objective Pen) 5 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Vynikajúci aktívny koncentrát s aplikátorom v podobe pera pôsobí proti hnedým škvrnám a úplne rešpektuje citlivú pokožku. Vďaka tejto absolútnej novinke od spoločnosti Bioderma tento liek ovplyvňuje hlavný mechanizmus, ktorý spôsobuje pigmentáciu pokožky.

Aktívne látky:

  • patentovaný komplex WO® - pomáha odstraňovať hnedé škvrny a zabraňuje im znovu sa objaviť, zaisťuje optimálne zosvetľovanie aj preventívny účinok,
  • kyselina glykolová - má intenzívnu "peelingový" účinok, spúšťa odstraňovanie silne pigmentovaných buniek a redukuje množstvo hnedých škvŕn.

výhody:

  • bez parfumu,
  • hypoalergénne (minimalizuje alergické reakcie),
  • pero White Objective umožňuje jednoduchú lokálnej aplikácii a zabezpečuje vysokú ochranu pred lúčmi UVA a UVB.

Ako používať:

Prípravok naneste aplikačným perom dvakrát alebo trikrát za deň na hnedé škvrny tváre, krku, rukách a ďalšie postihnuté miesta. Po aplikácii môžete pocítiť jemné štípanie. Je to normálne a dočasný stav, ktorý súvisí s prítomnosťou koncentrovaných činidiel obsiahnutých v prípravku kvôli jeho optimálnej účinnosti.

Informacie o značke Bioderma

Spoločnosť BIODERMA má za sebou viac ako dvadsaťročnú skúsenosť s tvorbou dermatokozmetiky. Vedenie firmy sídli vo francúzskom Lyone a úzko spolupracuje so svetovými dermatológmi a významnými výskumnými centrami.

BIODERMA si veľmi zakladá na svojich výskumoch a možnostiach najrôznejších inovácií a vývoju nových kozmetických výrobkov. V súlade so svojím odhodlaným medzinárodným postojom má BIODERMA zastúpenie v mnohých krajinách. V priebehu posledných 5 rokov bol jej priemerný ročný nárast vyšší ako 32 percent.

V ponuke tejto značky nájdete niekoľko radov rozdelených podľa typu pleti, vrátane obľúbenej starostlivosti Bioderma Sébium a Bioderma Sensibio. Súčasťou ponuky je aj vlasová kozmetika, slnečná kozmetika Bioderma Photoderm a prípravky pre citlivú detskú pokožku.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Další produkty od značky Bioderma

HORE