loading

Aktívne uhlie 50 g

Značka: Goodie | Kód: z58212 | Doplnok stravy
Goodie Aktívne uhlie 50 g
Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Aktívne uhlie zo škrupín kokosových orechov má detoxikačné účinky a je vhodné k vnútornému aj vonkajšiemu použitie.
Aktívne uhlie má takmer rovnaké účinky ako živočíšne uhlie, ale je vhodné aj pre vegánov. Je určené k priamej konzumácii ik domácemu kozmetickému využitie. Vďaka jeho absorbčným účinkom sa v lekárstve najčastejšie používa pri intoxikácii. Aktívne uhlie má abrazívne a čistiace účinky, a preto je vhodné na použitie tiež pri ústnej hygiene.

Složení:

 • normálne trávenie

Dávkovanie:

Zmiešajte 1 čajovú lyžičku (2 g) s 200 ml vody alebo obľúbeným nápojom. Maximálna denná dávka je 5 polievkových lyžíc (cca 50 g) pre dospelých, pre deti cca 25 g.

 • Potravinárske využitie: aktívne uhlie j e obľúbené nielen pre svoje účinky, ale farebne spestria nápoja i pokrmy. Hodí sa aj do smoothie, do zmrzliny alebo do kaše.
 • Na zuby: v yzkoušejte aktívne uhlie na čistenie zubov 2 - 3 x týždenne. Vďaka jeho vysoko abrazívnym vlastnostiam získate krásne čisté, biele a lesklé zuby. Prášok môžete zmiešať so zubnou pastou alebo aplikovať priamo na zubnú kefku.
 • Na tvár: p otřebujete sa zbaviť čiernych bodiek, odstrániť nečistoty a kožný maz z pleti? Vyskúšajte vysoko exfoliačný pleťovú masku zmiešaním aktívneho čierneho uhlia s vodou. Pravidelne nanášajte masku, nechajte niekoľko minút pôsobiť a opláchnite aspoň 1 x týždenne. Výsledkom je čistá, žiarivá a hladká pleť.

Balenie:

50 g

Upozornenie:

Doplnok stravy. Môže absorbovať lieky a výživové doplnky, preto sa odporúča dodržať interval 2 - 4 hodiny medzi užívaním liekov a užívaním aktívneho uhlia. Neslúži ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky pre detoxikáciu .

Informacie o značke Goodie

Značka Goodie v súlade so svojím heslom "Good Karma products" verí, že príroda ponúka všetko, čo potrebujeme pre udržanie najlepší psychickej i fyzickej kondície. Goodie ponúka čisté prírodné potraviny, moderný funkčný superpotraviny, kvalitné doplnky pre športovcov bez chemikálií, kozmetiku bez parabénov, farbív či geneticky modifikovaných zložiek, prírodné ekologické doplnky ku kozmetickému využitie alebo do domácnosti. Značka sa vyhýba konvenčné priemyselné veľkovýrobe, ktorá degraduje prírodu a jej potenciál, a prináša alternatívu, ako sa o seba a svoje okolie starať bez zbytočnej záťaže a nežiaducich vedľajších účinkov.

KONTAKT: Taska CZ sro, Korunní 2569/108, 101 00 Praha.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE