loading

Aktívny pohyb

Značka: Walmark | Kód: z55835
Walmark Aktívny pohyb
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}

Popis:

Mesačný program Aktívny pohyb obsahuje starostlivo vybrané produkty, ktoré podporujú celkovú fyzickú a telesnú kondíciu:

 • Super kolagén Complex 30 cmúľacích tbl. ,
 • Vápnik Horčík Zinok Osteo 30 tbl. ,
 • Chróm 200 mikrogramov Forte 30 tbl. ,

Pre koho je program Aktívny pohyb určený:

 • podporuje muskuloskeletálny systém počas zvýšenej fyzickej aktivity,
 • pomáha telu s prirodzenou regeneráciou,
 • podporuje správny metabolizmus sacharidov a tukov,
 • pre všetkých, ktorí chcú žiť aktívny život naplno,
 • pomáha telu byť dlhodobo fit.

Super kolagen Complex 30 cucacích tbl.

Produkt Super kolagén Complex obsahuje kvalitné kombináciu hydrolyzovaného kolagénu typu I, natívneho kolagénu typu II a vitamínu C pre kĺby. Chutné cmúľací tablety s citrónovou príchuťou.

Zloženie v 1 cmúľací tablete: sladidlo (sorbitol), 24 mg želatína hydrolyzovaná (kolagén typu I), 24 mg kyselina askorbová, aróma citrón, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), látka protihrudkujúca (stearát horečnatý), 0,02 mg kolagén typu II

Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne najlepšie po jedle.

Upozornenie: Doplnok stravy so sladidlom. Nie je vhodné pre deti do 3 let.Nepřekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 ° C.

Vápník Hořčík Zinek Osteo 30 tbl.

Vápnik Horčík Zinok Osteo predstavuje unikátnu multifunkčné kombináciu minerálnych látok a vitamínov nevyhnutných pre mnoho kľúčových procesov v ľudskom organizme.

Zloženie v 1 tablete: 400 mg vápnik (uhličitan vápenatý), 155 mg horčík (oxid horečnatý), látky protihrudkujúce (mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, mastenec), zvlhčovadlo (sorbitol), stabilizátory (karboxymethylcelulóza, hydroxypropyl metylcelulóza, stearát horečnatý, hydroxypropylcelulóza ), 8,5 mg zinok (citrát zinočnatý), glukonát zinočnatý, glukonát horečnatý, glukonát-laktát vápenatý, farbivo (oxid titaničitý), bavlníkový olej, 0,002 mg cholekalciferol (vitamín D)

Dávkovanie: Užívajte 1-2 tablety denne.

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Ukladať mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 ° C.

Chrom 200 µg Forte 30 tbl.

Chróm Forte 200 mikrogramov obsahuje veľmi kvalitnú ľahko vstrebateľnú organickú formu chrómu. Chróm je stopový prvok, ktorý je nevyhnutný pre mnoho biologických funkcií, a ktorý sa zúčastňuje celej rady metabolických procesov v ľudskom tele. Pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi.

Zloženie v 1 tablete: zvlhčovadlo (sorbitol), látky protihrudkujúce (mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý), stabilizátory (karboxymethylcelulóza, stearát horečnatý), 200 mg chróm (pikolinát chromitý)

Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne, zapite tekutinou.

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 ° C.

Balenie:

Dávka na 30 dní:

 • Super kolagén Complex 30 cmúľacích tabliet,
 • Vápnik Horčík Zinok Osteo 30 tabliet,
 • Chróm 200 mikrogramov Forte 30 tablet.

Informacie o značke Walmark

WALMARK patrí medzi subjekty, ktoré sa už niekoľko rokov významnou mierou podieľajú na budovaní trhu s doplnkami stravy. Úspechy, ktoré dosiahli doma aj v zahraničí sú podložené cieľavedomosťou, tvrdou prácou, ale aj potrebnou dávkou šťastia. Firemná kultúra postavená na pevných morálnych princípoch, spolu s lojalitou zamestnancov urobili z Walmarku spoľahlivého a osvedčeného partnera. WALMARK je dôkazom toho, že aj v dnešnom globalizovanom svete môže vzniknúť firma, ktorá sa bez zahraničného kapitálu a cudzieho know-how dokáže presadiť v tak náročnom odbore, akým je farmaceutická výroba. Poznanie, že je možné prísť s nápadom, realizovať ho a uspieť, je pre WALMARK inšpiráciou a výzvou k ďalšej práci. Firma Walmark, as. spĺňa požiadavky zákona o liečive a vyhlášky SVP pre výrobu a distribúciu liečiv v Českej republike a preukázala funkčnosť zavedeného systému Správnej výrobnej praxe (GMP) .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE