loading

AkuGold 50 ml

Značka: Akuna | Kód: z59611
Akuna AkuGold 50 ml
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

AkuGold je aktívna sérum vo forme ľahkého gélu, vyvinuté pre dehydrovanú pokožku s počiatočnými i staršími vráskami, ktoré má priaznivý účinok na tvorbu kožných buniek. Gél obsahuje potrebné množstvo vody a ďalších látok, ktoré vašu pleť znovu rozžiari. Správnou hydratáciou navyše zamedzíte vzniku vrások a zjemníte vrásky existujúce. AkuGold je určený pre všetky typy pleti každého veku a nie je parfumovaný, aby nedochádzalo k rušeniu s vaším parfumom.

Zloženie:

Aqua, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Acrylates / C10-30 Alkyl acrylate Crosspolymer, Phenoxyeanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Colloidal Gold, Colloidal Silver.

Ako používať:

Naneste primerané množstvo gélu na pokožku tváre a jemne vmasírujte.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Uchovajte v tme pri teplotách 5-25 stupňov Celzia.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky proti vráskam .

Informacie o značke Akuna

AKUNA využíva najnovších poznatkov modernej vedy, vlastných znalostí v odbore naturopatia, výskumu účinkov bylín, výroby až po samotnú distribúciu. Prináša na svetový trh bylinných produktov širokú škálu doplnkov stravy a služieb z odboru wellness tej najvyššej kvality a účinnosti. Moderné riešenie, vlastné certifikovaný výrobný závod, profesionálny tím odborníkov a ľahká dostupnosť ucelenej rady doplnkov stravy na bylinnej báze posúva spoločnosť AKUNA do kategórie lídrov v odbore prevencia a posilňovanie imunitného systému ľudského organizmu. Spoločnosť dodržiava postupy Správnej výrobnej praxe (GMP) .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE