loading

AkuSport 480 ml

Značka: Akuna | Kód: z59599 | Doplnok stravy
Akuna AkuSport 480 ml
Zľava 49%
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Snížili jsme pro vás cenu tohoto produktu o 49%. Akční nabídka platí do 31.01.2020 nebo do vyprodání zásob.
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

AkuSport je tekutý doplnok stravy obsahujúci kombináciu dôležitých proteínových živín, tj.esenciálních a tzv. Rozvetvených aminokyselín. Ak sa aminokyseliny organizmu dodajú pred záťažou, použije ich telo ako veľmi vhodný zdroj energie, bez toho, aby muselo siahnuť do svojich vlastných zásob, po záťaži naopak dodáme telu potrebné množstvo "stavebného materiálu" pre obnovenie svalovej hmoty a naštartovanie celkovej regenerácie organizmu. Aminokyseliny napomáhajú uvoľneniu svalov a zmiernenie svalových bolestí. Používa sa v čase akútnej fyziologickej únavy, kedy môže dochádzať k obmedzeniu funkcie svalu, poruchám koordinácie a zvýšenie rizika úrazu, ale aj v čase normálne fyziologické únavy, ktorá prirodzene vzniká počas akékoľvek športové, pracovné i mentálnej činnosti.

Zloženie:

Čistená voda, leucín (L-leucín, 150 mg), glutamín (L-glutamín, 100 mg), D-ribóza (beta-D-ribopyranosa, 100 mg), citrulín (L-citrulín, 100 mg), malpígie hladkoplodá / acerola (Malpighia glabra, plod, 100 mg), valín (L-valín, 90 mg), izoleucín (L-izoleucín, 70 mg) ženšen pravý (Panax ginseng, koreň, 10 mg), konzervant (sorban draselný).

Dávkovanie:

Užívajte 1 polievkovú lyžicu (15 ml) 1 x denne počas dňa, vždy dobre zapite dostatočným množstvom vody či čaju, najmä počas cvičenia, neužívvejte na noc.

Balenie:

480 ml

Upozornenie:

Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy. Pred použitím dobre pretrepte obsah nádoby a po otvorení uchovávajte v chladničke! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené deťom. Uchovávajte v suchu a tme za zníženej teploty. Ukladajte mimo dosahu detí. Tento produkt má špeciálne zabezpečený uzáver pre vašu bezpečnosť - nepoužívajte, ak je tento porušený.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie doplnky stravy pre športovcov .

Informacie o značke Akuna

AKUNA využíva najnovších poznatkov modernej vedy, vlastných znalostí v odbore naturopatia, výskumu účinkov bylín, výroby až po samotnú distribúciu. Prináša na svetový trh bylinných produktov širokú škálu doplnkov stravy a služieb z odboru wellness tej najvyššej kvality a účinnosti. Moderné riešenie, vlastné certifikovaný výrobný závod, profesionálny tím odborníkov a ľahká dostupnosť ucelenej rady doplnkov stravy na bylinnej báze posúva spoločnosť AKUNA do kategórie lídrov v odbore prevencia a posilňovanie imunitného systému ľudského organizmu. Spoločnosť dodržiava postupy Správnej výrobnej praxe (GMP) .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE