loading

ALAVIS ™ Celadrin 500 mg

Značka: Alavis | Kód: z43588
Alavis ALAVIS ™ Celadrin 500 mg
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

ALAVIS ™ Celadrin je patentovaná zmes, ktorá obsahuje cetylované estery kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitovej a ďalších nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, ktoré inhibujú enzým 5 - lipooxigenázy podporujúcu oxidatívne a zápalové procesy .

ALAVIS ™ Celadrin 500 mg je prírodný produkt, ktorý napomáha zvýšiť ochranu pred pôsobením prozápalových enzýmov, výrazne pomáha tlmiť bolestivosť kĺbov a zaisťuje priebežné zvlhčovanie kĺbovej chrupavky.

ALAVIS ™ Celadrin 500 mg podporuje efektívnejší transport a zabudovanie glukosamínu do buniek kĺbových chrupaviek - chondrocytov, vďaka čomu je rýchlejšie zahájený proces obnovy a regenerácie týchto tkanív. Obe zložky prípravku ALAVIS ™ Celadrin 500 mg sa metabolizujú v pečeni, na ktorých tkanivo majú protektívny (ochranný) účinok a odtiaľ vo forme lipoproteínov vstupujú do cieľových buniek.

Prípravok ALAVIS ™ Celadrin 500 mg obsahuje iba prírodné ingrediencie s klinicky overeným účinkom pre zníženie bolesti kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti.

Jedná sa bezpečný a ľahko vstrebateľný produkt s rýchlym nástupom účinku, ktorý je vhodnou alternatívou liekov proti bolesti a zápalu (nesteroidných antireumatík).

Celadrin ™ je patentovo chránená látka, ktorá obsahuje derivát cetyl a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej.

ALAVIS ™ Celadrin 500 mg odporúčame podávať:

 • u psov a mačiek s osteoartrózou,
 • pri bolestiach chrbta (vertebrogénny algický syndróm),
 • pri natiahnutí či zápalu väzov a šliach (tendinitis, tendovaginitis, burzitis),
 • pri bolestiach svalov,
 • po úrazoch a ďalších zraneniach pohybového aparátu,
 • potlačenie bolesti kĺbov, väzov a šliach,
 • potlačenie zápalu,
 • pre zlepšenie pohyblivosti kĺbov a odstránenie ich stuhnutosti,
 • pre spomalenie deštrukcie kĺbov.

Zloženie v 1 tablete:

500 mg  Celadrin ™ 1

Prídavné látky:

stearan horečnatý

Dávkovanie:

Kapsule sa podávajú denne podľa odporúčaného dávkovania priamo do tlamy zvieraťa, s kúskom potravy alebo priamo do krmiva. Kapsule je možné rozložiť a na krmivo nasypať alebo primiešať. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky. Dávkovanie je možné podľa klinických obtiaží individuálne zvýšiť až na dvojnásobok.

Dávkovacia tabuľka:

Hmotnosť psa, mačky denná dávka
Malé plemená psov a mačky 1 - 5 kg 1 kapsula
Malé plemená psov a mačky 5 - 15 kg 2 kapsule
Stredné plemená psov 15 - 45 kg 3 kapsule
Veľké plemená psov 45 a viac kg 4 kapsule

Balenie:

60 kapslí

Upozornenie:

Veterinárny prípravok. Skladujte v uzavretej dóze na suchom mieste pri izbovej teplote.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky pre zvieratá .

Informacie o značke Alavis

Veterinárne prípravky ALAVIS™ sú vyrábané vo farmaceutickej kvalite za prísnej kontroly počas celého procesu výroby iba zo surovín tej najvyššej kvality. ALAVIS™ znamená preverenú kvalitu pre vášho zvieracieho miláčika. Majiteľom ochrannej známky ALAVIS je kanadská spoločnosť Lighthouse International Inc., ktorá je divíziou farmaceutickej spoločnosti Pharma United Inc. Všetky veterinárne prípravky, ktoré vyrábame, sú testované na obsah účinných látok v nezávislých laboratóriách, kde prechádza dôkladnou analýzou každá šarža vyrobeného lieku.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


95%
Hodnotenie
02.10.2017
Alavis užívame už druhú dávku a je to jediný prostriedok, ktorý skutočne pomáha. Manžel a moja spolupracovníčka má artrózu III.st. a ja reumatoidnú artritídu, tiež svoju dávku dostáva náš vlčiak - 7 rokov, ktorý má problémy s kĺbmi.
25.10.2016
Alavis Celadrin berie náš psík Labrador (11 rokov). Užíva ho už niekoľko rokov, inak by už asi nechodil, zároveň ale užíva tiež Geloren.
100%

27.06.2019
Zatial nemam skusenost, pretoze som objednala poprvykrat
100%

27.06.2019
účinná pomoc
80%

27.06.2019
Prispieva k lepšej hybnosti kĺbov a kostí u psov, na prírodnej baze napomáha úľave pri bolestiach.
HORE