loading

ALAVIS ™ Celadrin pre kone 60 g

Značka: Alavis | Kód: z43598
Alavis ALAVIS ™ Celadrin pre kone 60 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

ALAVIS ™ Celadrin pre kone je moderný veterinárny prípravok na liečbu pohybového aparátu u koní .

ALAVIS ™ Celadrin je patentovo chránená látka - zmes derivátu cetyl a nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej.

ALAVIS ™ Celadrin pre kone je veterinárny prípravok proti zápalu a bolesti svalov, kostí, šliach a kĺbov u koní. Podáva sa pri celej rade muskuloskeletálnych ochorení a odstraňuje zápal a bolestivosť najmä pri artritíde - zápalový proces prebiehajúci v kĺboch ​​v dôsledku rozpadu chrupavky. Ďalej systematicky posilňuje a zvlhčuje bunkové membrány a zaisťuje bunkám mladistvú vláčnosť a pružnosť. Tým zároveň dodáva tekutiny chrániaci kĺby a udržuje tak ich pružnosť a pohyblivosť - pôsobí ako lubrikant kĺbov.

ALAVIS ™ Celadrin pre kone podporuje efektívnejší transport a zabudovanie chondroprotektívnych látok do buniek kĺbových chrupaviek - chondrocytov, vďaka čomu je rýchlejšie zahájený proces obnovy a regenerácie týchto tkanív. ALAVIS ™ Celadrin pre kone sa metabolizuje v pečeni, na ktorých tkanivo má protektívny (ochranný) účinok a odtiaľ vo forme lipoproteínov vstupuje do cieľových buniek.

Prípravok ALAVIS ™ Celadrin pre kone obsahuje iba prírodné ingrediencie s klinicky overeným účinkom pre zníženie bolesti kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti

.

Jedná sa bezpečný a ľahko vstrebateľný produkt s rýchlym nástupom účinku , ktorý je vhodnou alternatívou liekov proti bolesti a zápalu (nesteroidných antireumatík). P >

ALAVIS ™ Celadrin pre kone odporúčame podávať: h3>
 • u koní s osteoartrózou,
 • pri bolestiach chrbta (vertebrogénny algický syndróm),
 • pri natiahnutí alebo zápale väzov, šliach a svalov,
 • po úrazoch a ďalších zraneniach,
 • pre potlačenie bolesti kĺbov, väzov, šliach,
 • pre potlačenie zápalu,
 • pre zlepšenie pohyblivosti kĺbov a odstránenie ich stuhnutosti.

Zloženie v 1 g:

0.893 mg  Celadrin ™ 1

Prídavné látky:

maltodextrín

Dávkovanie:

Denná dávka pre kone s hmotnosťou 500 kg - prvé 3 dni podávajte 3 odmerky, ďalej pokračujte 2 odmerkami denne. Pri výrazných klinických ťažkostiach je možné individuálne dennú dávku zvýšiť až na 4 odmerky denne. Prášok sa podáva pri ťažkostiach podľa odporúčaného dávkovania do jadrového krmiva či melasy. Prípravok podávajte 2-4 dni po vymiznutí klinických ťažkostí. ALAVIS ™ Celadrin pre kone je možné podávať dlhodobo.

Prípravok ALAVIS ™ Celadrin pre koňa je vhodné podávať spolu s prípravkom ALAVIS ™ Triple Blend 700 g , Kedy pri spoločnom podávaní dochádza k vyššiemu využitiu chondroprotektívnych látok a lepšej výžive kĺbových chrupaviek a tkanív. Túto kombináciu je vhodné podávať dlhodobo u športových koní, ktorí sú v ťažkej tréningovej záťaži. Vďaka pôsobeniu týchto dvoch prípravkov dochádza k lepším výkonnostným výsledkom a žiaduce regeneráciu pohybového aparátu, ktorý je pri výkone viac zaťažovaný. Pri dlhodobom podávaní je možné znížiť odporúčanú dennú dávku lieku ALAVIS ™ Celadrin pre kone na polovicu a 3 dni pred preteky opäť zvýšiť po dobu jedného týždňa.

Balenie:

60 g - veľkosť odmerky 2,8 g (sypký prášok) dávka na cca 21 dní

Upozornenie:

Veterinárny prípravok. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky pre zvieratá .

Informacie o značke Alavis

Veterinárne prípravky ALAVIS™ sú vyrábané vo farmaceutickej kvalite za prísnej kontroly počas celého procesu výroby iba zo surovín tej najvyššej kvality. ALAVIS™ znamená preverenú kvalitu pre vášho zvieracieho miláčika. Majiteľom ochrannej známky ALAVIS je kanadská spoločnosť Lighthouse International Inc., ktorá je divíziou farmaceutickej spoločnosti Pharma United Inc. Všetky veterinárne prípravky, ktoré vyrábame, sú testované na obsah účinných látok v nezávislých laboratóriách, kde prechádza dôkladnou analýzou každá šarža vyrobeného lieku.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
23.11.2017
Pred dvoma rokmi ma na zjazdovke zrazila lyžiarka. Mala som natiahnuté väzy. Lekár mi to opíchl a v prípade problému, že podstúpim zákrok. Dozvedela som sa, že existuje Alavis a všetko o ňom. Vyrástla som vedľa Veterina a od detstva som bola stále prítomná. Viem, že sa so zvieratami zaobchádzalo veľmi zodpovedne. Tak som dala dotaz, a bolo mi oznámené, že sa nemusím mať obavy Alavis použiť. Vypočítali, som dávkovanie a Alavis vyskúšala. Som bez problémov. Užívala som 1x deně 14 dní. Po troch týždňoch som zopakovala, takto 3x. Ak budem pociťovať problém, opäť použijem. Som vlastne cez pol roka bez problémov.
02.10.2017
Alavis užívame už druhú dávku a je to jediný prostriedok, ktorý skutočne pomáha. Manžel a moja spolupracovníčka má artrózu III.st. a ja reumatoidnú artritídu, tiež svoju dávku dostáva náš vlčiak - 7 rokov, ktorý má problémy s kĺbmi.
27.06.2017
Alavis Celadrin sa asi osvedčil, užívam ho spolu s Alavis em ja i svokor. Jemu taky odstránil malú hybnosť a stuhnutosť kĺbov.
07.11.2016
S produktom Alavis Celadrin pre kone sme spokojní. Používame ho na odporúčanie susedky. V starobe vyhovuje na kĺby.
25.10.2016
Alavis Celadrin berie náš psík Labrador (11 rokov). Užíva ho už niekoľko rokov, inak by už asi nechodil, zároveň ale užíva tiež Geloren.
HORE