loading

ALAVIS ™ Duoflex 387 g

Značka: Alavis | Kód: z43599
Alavis ALAVIS ™ Duoflex 387 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok ALAVIS ™ Duoflex na regeneráciu pohybového aparátu koní s protizápalovým účinkom.

ALAVIS ™ Duoflex je určený na dlhodobé podávanie u koní s pohybovými problémami.

ALAVIS ™ Duoflex sa podáva pri celej rade pohybových problémov, odstraňuje zápal a bolestivosť a pôsobí na regeneráciu kĺbových chrupaviek. Uplatňuje sa najmä pri artritíde - zápalový proces prebiehajúci v kĺboch ​​v dôsledku rozpadu chrupavky, systematicky posilňuje a zvlhčuje bunkové membrány a zaisťuje bunkám mladistvú vláčnosť a pružnosť.

Zlepšuje kvalitu synoviálnej tekutiny chrániaci kĺby a udržuje tak ich pružnosť a pohyblivosť - pôsobí ako lubrikant kĺbov.

Látky obsiahnuté v prípravku ALAVIS ™ Duoflex:

 • Celadrin ™ - je patentovo chránená látka, ktorá obsahuje derivát cetyl a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej
. Celadrin ™ spája dve látky majúce protizápalové účinky, ktoré inhibujú 5-lipooxigenázy, enzým podporujúci oxidatívny a zápalové procesy. Práve zápal je zdrojom nielen bolesti, ale aj voľných radikálov, ktoré stav ochorenia ešte zhoršujú.

Celadrin napomáha vyššiemu využitiu a vstrebaniu chondroprotektívne látky glukosamín sulfátu, a tým dochádza k lepšej a efektívnejšej výžive kĺbových chrupaviek.

 • Glukosamín sulfát - tvorí prirodzenú súčasť kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny
 • . Zabezpečuje správnu funkciu chrupavky, jej pevnosť, pružnosť a odolnosť. Mechanizmus účinku spočíva v chondroprotektívnym (chrupavku chrániacim) pôsobenia.

  Účinok zahŕňa zmiernenie kĺbových problémov, zlepšenie pohyblivosti a spomalenie až zastavenie ďalšieho poškodzovania kĺbov.

  ALAVIS ™ Duoflex odporúčame podávať:

  • pre potlačenie zápalu a bolesti kĺbov
  • pre zlepšenie pohyblivosti kĺbov a zvýšenie ich lubrikácia
  • na regeneráciu kĺbových chrupaviek a tkanív
  • spomalenie až zastavenie ďalšieho poškodzovania kĺbových chrupaviek
  • predĺženie aktívneho veku koňa

  Zloženie v 1 g:

  0.542 mg  Glukosamín sulfát
  0.193 mg  Celadrin ™ 1

  Prídavné látky:

  maltodextrín

  Dávkovanie:

  Pre kone s hmotnosťou 500 kg 3 odmerky denne.

  Prášok sa podáva denne podľa odporúčaného dávkovania do jadrového krmiva či melasy. Prípravkom ALAVIS ™ Duoflex možno nadviazať na podávanie lieku ALAVIS ™ Celadrin pre kone.

  Dĺžka užívania: Nie je časovo obmedzená. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky.

  Náš tip pre dlhodobé podávanie: ALAVIS ™ Duoflex + ALAVIS ™ MSM - túto kombináciu odporúčame pre dlhodobé podávanie u koní s chronickými problémami pohybového aparátu. Spoločné podávanie zabezpečuje regeneráciu kĺbových chrupaviek, zlepšenie ich lubrikácia, regeneráciu a relaxáciu svalov a spevnenie väzov a šliach, ktoré spevňujú celý pohybový aparát.

  Balenie:

  387 g (sypký prášok)

  Upozornenie:

  Veterinárny prípravok. Skladujte uzavreté na suchom mieste pri izbovej teplote mimo priame svetlo. Chráňte pred mrazom. Krajina pôvodu Kanada.

  Náš tip:

  V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky pre zvieratá .

  Informacie o značke Alavis

  Veterinárne prípravky ALAVIS™ sú vyrábané vo farmaceutickej kvalite za prísnej kontroly počas celého procesu výroby iba zo surovín tej najvyššej kvality. ALAVIS™ znamená preverenú kvalitu pre vášho zvieracieho miláčika. Majiteľom ochrannej známky ALAVIS je kanadská spoločnosť Lighthouse International Inc., ktorá je divíziou farmaceutickej spoločnosti Pharma United Inc. Všetky veterinárne prípravky, ktoré vyrábame, sú testované na obsah účinných látok v nezávislých laboratóriách, kde prechádza dôkladnou analýzou každá šarža vyrobeného lieku.

  Lékarská poradňa

  Máte otázky k produktu?
  Spýtajte sa odborníkov

  Recenzie


  70%
  Hodnotenie
  02.10.2017
  Alavis užívame už druhú dávku a je to jediný prostriedok, ktorý skutočne pomáha. Manžel a moja spolupracovníčka má artrózu III.st. a ja reumatoidnú artritídu, tiež svoju dávku dostáva náš vlčiak - 7 rokov, ktorý má problémy s kĺbmi.
  15.06.2017
  Veľmi rada sa podelím o skúsenosť, tú najlepšiu! Produkt ALAVIS ™ Duoflex užíva moja sučka, ktorá trpí artrózou, a prestala takmer chodiť. Mala veľké bolesti. Poradili mi Alavis Duoflex pre kone, a veľa jej pomohol, zase behá a evidentne sa jej uľavilo. Moc ďakujem, a prajem veľa úspechov a krásny deň.
  100%

  13.12.2019
  odstraňuje bolesť pri artritíde a tým dáva chuť do života,úplne super!!
  30%

  13.12.2019
  Tento produkt som si vybrala na základe recenzií. Mám problémy s kĺbami a tak som verila, že mi pomôže. Užívala som ho 3 týždne, nepocítila som žiadnu úľavu, ale dostala som alergiu. Po dvoch hodinách po použití Alavisu duoflex som sa vysypala a svrbelo ma celé telo. Tak som musela prestať s užívaním. Podarujem tento produkt nejakému koňovi. Ten druhý som podarovala synovi, dúfam, že nebude mať takéto problémy a Alavis MSM mu pomôže.
  80%

  13.12.2019
  HORE