loading

Allegra Comfort 30 tbl.

Značka: Woykoff | Kód: z4575 | Doplnok stravy
Woykoff Allegra Comfort 30 tbl.
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Allegra Comfort je prípravok s obsahom unikátnej kombinácie esenciálne aminokyseliny l-tryptofán, ktorý je jediným prekurzorom neurohormónov dobrej nálady serotonínu, melatonínu, a vitamínu B6, ktorý prispieva k normálnej psychickej činnosti, k zníženiu miery stresu, únavy a vyčerpania.

Zloženie v 1 tablete:

200 mg  L-tryptofán
 • Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
 • Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy
 • Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
 • Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • Prispieva k normálnemu metabolizmu homocysteínu
 • Prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek
 • Ak je v jednej dávke aspoň 0,3 mg vitamínu B6, tak možno tvrdiť:
 • Prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu
 • Prispieva k normálnej psychickej činnosti
 • Prispieva k regulácii hormonálnej aktivity
 • Prispieva k správnej syntéze cysteínu

Prídavné látky:

hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokryštalická celulóza, arabská guma, polyvinylpyrrolidon (zahusťovadlá), 190 mg sacharóza, mastenec, stearan horečnatý (protihrudkujúce látky), oxid titaničitý, oxid železa (farbivá), emulgátor PEG 6000

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu denne najlepšie večer nalačno a zapite ovocným džúsom, prípadne horúcim mliekom s medom. Allegra pôsobí dlhodobo, účinky môžete očakávať po 7-10 dňoch. Liek sa podáva po dobu minimálne 1 mesiaca. Ak po 1 mesiaci užívania budete považovať zlepšenie svojej nálady za nedostatočné, užívajte naďalej 1 tabletu nalačno ráno a 1 tabletu večer. Po 3 mesiacoch užívania prípravok vysaďte na dobu najmenej 1 mesiaca, a to z dôvodu zistenia, či sa váš psychický stav nezlepšil natoľko, že ďalšie podávanie prípravku je zbytočné.

Balenie:

30 tabliet - dávka na 15-30 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Po 3 mesiacoch užívania prípravok vysaďte na dobu najmenej 1 mesiaca. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu pri teplote 15-25 ° C. Allegra Comfort je však úplne bezpečná a nenávyková a môžete ju užívať dlhodobo aj bez prerušenia.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež prípravok Pre Relax 60 kapslí a ďalšie produkty na stres a nervozitu .

Informacie o značke Woykoff

Spoločnosť WOYKOFF as. bola založená v roku 2006 ako rýdzo česká spoločnosť a hneď v začiatku uviedla na trhu rad kvalitných doplnkov stravy. V roku 2008 sa spoločnosť WOYKOFF po uvedení originálnych veterinárnych prípravkov rozdelila na humánne a veterinárne divíziu. V roku 2010 boli založené dcérske spoločnosti WOYKOFF na území Slovenska a Maďarska. Našim poslaním je poskytnúť našim zákazníkom českej produkty v najvyššej kvalite a pomôcť sa im starať o ich zdravie, prípadne o zdravie ich zvieracích miláčikov. Všetky naše produkty sú vyrábané na území Slovenskej republiky, a to pod kvalitou GMP, ktorá je vyžadovaná pre výrobu liekov. Navyše v našich produktoch používame len také účinné látky, ktorých účinok bol preverený rozsiahlymi klinickými štúdiami a to v takom množstvom, ktoré zaisťuje maximálny účinok.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


78%
Hodnotenie
24.11.2017
S produktom Allegra Comfort som spokojná, spĺňa presne má očakávania - lepší spánok a lepší "nálada".
14.06.2017
S produktom Allegra Comfort som veľmi spokojná. Nadmieru splnil moje očakávania. Vyskúšala som veľa prípravkov, ale nič mi nepomohlo toľko ako toto. Môžem ho vrelo všetkým odporučiť.
24.10.2016
Prípravok Allegra veľmi chválim, pomohol mne sa upokojiť a prekonať zlej nálady. Tiež mne pomohol čiastočne so spaním, aj keď to nemám ešte optimálna.
05.10.2016
Keďže mám toho veľa a som celkom vyťažená a mala som teraz stresy v práci, tak mi tablety Allegra Comfort veľa pomohli.
29.09.2016
Produkt Allegra Comfort je výborný, zlepšil sa mi po ňom spánok.
HORE