loading

Aloe Vera - 100% Bio šťava 500 ml (1 + 1) - ZĽAVA - poškodená etiketa

Značka: Allnature | Kód: zSLEVA0760
Allnature Aloe Vera - 100% Bio šťava 500 ml (1 + 1) - ZĽAVA - poškodená etiketa
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Jizvy.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Aloe vera - 100% Bio šťava má jemnú chuť bez výraznej arómy a je vyrobená najmodernejšou metódou spracovania, aby sa získalo maximum účinných látok.

Aloe vera je rastlina obsahujúca mnoho dôležitých látok - vitamíny, aminokyseliny, enzýmy, mono a polysacharidy. Tieto látky poskytujú Aloe vera priaznivé vlastnosti.

100% BIO šťava z lisovaného gélu Aloe vera (Barbadensis Miller):

  • jemná chuť bez výraznej arómy - pravá chuť Aloe vera,
  • bez obsahu akýchkoľvek umelo pridaných látok - konzervantov, sladidiel, farbív, dochucovadiel, xanthan gumu (tvoriaceho rôsolovitou konzistenciu) a i.

Zloženie:

  • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
  • antioxidant
  • Normálny stav pokožky
  • Napätie - únava
  • Čistenie a detoxikácia, imunitný systém
  • Normálna hladina cukru v krvi
  • (Pred) menštruačné & komfort
  • Normálne funkcie črevného traktu

Prídavné látky:

kyselina citrónová

Dávkovanie:

Užívajte 3x denne 20-50 ml (pre detoxikáciu 3x denne 20 ml, pri akútnych stavoch 3x denne 50 ml). Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Na základe absencie sladidiel a dochucovadiel je možné Total Aloe vera použiť tiež zvonka ako: pleťové tonikum po nanesení na vatový tampón.

Balenie:

500 ml + 500 ml - dávka na 20 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Pred použitím pretrepať, po otvorení uchovávať mimo dosahu detí a najlepšie v chladničke. Výrobok nie je vhodný pre tehotné ženy, deti do 3 rokov, pacientov po transplantácii a alergikov na ľaliovité rastliny. Krajina pôvodu Mexiko. Každá várka sa môže líšiť v závislosti na zbere - šťava môže byť číra s nie moc silnou kyslastú príchuťou či naopak kalná as drobnými kusy dužiny (nie je na závadu výrobku).

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky z Aloe vera .

Informacie o značke Allnature

Allnature s. r. o je spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a následnou distribúciou profesionálnej vlasovej a pleťovej kozmetiky a doplnkov stravy. V jej portfóliu nájdete veľmi kvalitné produkty, z ktorých väčšina je na prírodnej báze.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
09.08.2017
S pupalkou som spokojná už dlho, je skvelá na hormonálnu vyladenie. aloe šťava je perfektný na zažívanie, raz za čas si ju nasadím. múdra huba ako jediná pomohla na pleseň nechtov v pokročilom štádiu a stačilo jedno balení.Takže som spokojná.
19.07.2017
Kniha Dobrý zrak bez okuliarov je samozrejme perfektná, zlepšujem si podľa nej zrak. Aloe vera Bio šťava je chutná a pôsobí blahodárne na môj organizmus.
26.06.2017
Aloe vera mi pomohla na zápal žalúdka. Som s ňou veľmi spokojná, veľmi mi pomohla. Všetkým odporúčam.
19.06.2017
Produkt Aloe Vera si u vás pravidelne objednávam 1x do roka a pomáha mi pri tráviacich problémoch.
25.04.2017
Produkt Aloe vera používa moja mamička. Má Cronovu chorobu čriev a od doby, čo tento produkt používa, je jej lepšie a je s ním veľmi spokojná.
HORE