loading

Aloe vera gél 99,5% 1 l + Aloe vera gél 99,5% 1 l ZD ARMA

Značka: Unios Pharma | Kód: z57173 | Doplnok stravy
Unios Pharma Aloe vera gél 99,5% 1 l + Aloe vera gél 99,5% 1 l ZD ARMA

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Jizvy.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Aloe vera gél je prírodný čistená, neriedená šťava z listov aloe vera . Aloe vera obsahuje veľmi cenné enzýmy, živice, vitamíny a mnohé ďalšie látky a slúži na prečistenie organizmu od škodlivých látok.

Zloženie:

  • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
  • antioxidant
  • Normálny stav pokožky
  • Napätie - únava
  • Čistenie a detoxikácia, imunitný systém
  • Normálna hladina cukru v krvi
  • (Pred) menštruačné & komfort
  • Normálne funkcie črevného traktu

Prídavné látky:

kyselina citrónová, benzoan sodný

Dávkovanie:

Užívajte 4 polievkové lyžice denne, deti do 10 rokov 2 polievkové lyžice denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

Aloe vera gél 99,5% 1 l + Aloe vera gél 99,5% 1 l ZD ARMA

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Po otvorení uchovávajte v uzavretom obale najlepšie v chladničke a postupne spotrebujte. Šťava použitá na výrobu tohto lieku neobsahuje glykozid aloín, ktorý je podľa najnovších výskumov zdraviu škodlivý. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s aloe vera .

Informacie o značke Unios Pharma

Spoločnosť UNIOS PHARMA sro. bola založená v roku 1993. Vo svojich začiatkoch sa zameriavala len na dovoz vitamínových prípravkov od kanadskej firmy Trophic. Vďaka spolupráci s ďalšími spoločnosťami z USA a Kanady bola ponuka prípravkov postupne rozširovaná. Následne bol sortiment z väčšej časti už ale zameriavania na voľne balené tablety, ktoré boli plnené do liekoviek v SR. Prípravky sú podľa vlastných receptúr vyrábané naďalej v Kanade, USA a už aj v ČR. Zloženie a účinky každého prípravku sú konzultované s príslušnými odborníkmi v týchto krajinách a predovšetkým v SR tak, aby zodpovedali požiadavkám na zdravú výživu našej populácie. Spoločnosť sa naďalej zameriava na výrobu, balenie a distribúciu vitamínových prípravkov-doplnkov stravy pre športovcov aj široký okruh bežných spotrebiteľov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
04.08.2017
Aloe vera gél som zakúpil pre manželku a tá hovorí, že sa cíti lepšie.
20.01.2017
Aloe Vera gél pôsobí dobre na dýchanie, určite si přiobjednám.
07.08.2014

S produktom Aloe Vera gél som bol veľmi spokojný.

15.04.2014

S kúpenými výrobkami som veľmi spokojná. Kniha Nebuďme kyslí, buďme zdravie od pani Mgr. Synkovia je poučná, a teraz sa snažím držať jej tipov, aby nebol môj organizmus prekyslený. Aloe vera gél je pre mňa hit roka. Som veľmi spokojná az mojich zdravotných dôvodov ma zostala iba alergie.

19.08.2013

Musím váš obchod moc pochváliť a so všetkými zakúpenými produktmi - Colafit , Aloe prima gel 1 l , Šťava z Aloe , Aloe vera gél 99,5% , PM Chlamydil Extra a Colostrum Plus som nadmieru spokojná. Niektoré som nekupovala prvýkrát, ale už po niekoľkýkrát.

HORE