loading

Aloe vera kandizované plátky 100 g

Značka: Wolfberry | Kód: z56551 | Doplnok stravy
Wolfberry Aloe vera kandizované plátky 100 g<br /><strong>Aloe vera plátky</strong>
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Aloe vera kandizované plátky Wolfberry 100 g naložené v cukre. Unikátny desiata s celým radom zdraviu prospešných látok.

Wolfberry kandizované plátky aloe vera sa vyrábajú z tých najkvalitnejších listov rastliny, ktoré sú veľmi starostlivo vyberané a potom šetrne spracovávané tak, aby v nich zostalo čo najviac zdraviu prospešných látok. Majú veľmi jemnú a lahodnú chuť i vôňu a pritom perfektne a zdravo nahradí rôzne cukríky a cukrovinky.

Aloe vera je celkom právom považovaná za "kráľovnú liečivých rastlín". Obsahuje celý rad vitamínov, minerálov, aminokyselín, enzýmov, monosacharidov a polysacharidov, sterolov a v neposlednom rade aj lignín, kyselinu jablčnú a sapogeninov. Všetky tieto látky sú v rastline obsiahnuté takmer v ideálnom pomere, takže aloe vera dokáže "zatočiť" s celým radom neduhov.

Aloe vera má preukázateľne antioxidačné schopnosti, podporuje detoxikáciu organizmu, jeho imunitný systém a celkovú obranyschopnosť. Okrem toho znižuje fyzické i psychické napätie a únavu, pomáha udržať normálnu hladinu cukru v krvi, má priaznivý vplyv na kontrolu telesnej hmotnosti a chudnutie, pomáha udržať normálnu hladinu cukru v krvi, podporuje správne vylučovanie, napomáha udržať normálny stav pokožky a v neposlednom rade má priaznivý vplyv na komfort žien pred a pri menštruácii.

Wolfberry kandizované plátky sa dajú priamo konzumovať, pretože sú krásne mäkké a vláčne. Sú okolo 1 cm vysoké, takže sa dajú aj pohodlne nakrájať na menšie kúsky a tie potom použiť do rôznych kaší, jogurtov, müsli, zákuskov, sladkých náplní, alebo na ozdobu tort.

Nutričné hodnoty v 100g
Energia:
1589 kJ / 380 kcal; Bielkoviny: 0 g; Sacharidy: 94 g - z toho cukry 76 g; Sodík: 30 mg

zloženie:

 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • Normálny stav pokožky
 • Napätie - únava
 • Čistenie a detoxikácia, imunitný systém
 • Normálna hladina cukru v krvi
 • (Pred) menštruačné & komfort
 • Normálne funkcie črevného traktu
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera

Prídavné látky:

Aloe vera 51.99%, cukor 48%, E223 max 100 ppm

Balenie:

100 g

Krajina pôvodu: Thajsko

Informacie o značke Wolfberry

Wolfberry sro disponuje skladovými priestormi a výrobnými kapacitami, ktorými prejde ročne viac ako 250 ton kvalitné sušené kustovnice, sušeného ovocia, orieškov, čajov, strukovín, štiav a sirupov, ktoré sa ďalej triedia, balia a spracovávajú.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE