loading

Aloe Vera Lotion pre umývanie riadu EKO 750 ml

Značka: Frosch | Kód: z58071
Frosch Aloe Vera Lotion pre umývanie riadu EKO 750 ml
Eko produkt
× Eko je šetrnejší k životnému prostrediu aj k zdraviu spotrebiteľa.

Všetky Eko produkty

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Aloe Vera Lotion pre umývanie riadu chráni pokožku pred vysušovaním. Prípravok obsahuje prírodné výťažky z listov Aloe Vera, ktoré ošetrujú pokožku a udržujú jej hydratačnú rovnováhu. Tým ju chráni pred vysušovaním a dodáva jej vláčnosť. Rastlinné tenzidy dôkladne rozpúšťajú nečistoty a mastnotu na riad. Aloe Vera Lotion navyše zanecháva príjemnú sviežu vôňu.

Zloženie:

≥5 - <15 aniónové povrchovo aktívne látky, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, amfoterné povrchovo aktívne látky, konzervačné prostriedky (kyselina mliečna) a parfumy, Aloe Vera Barbadensis, kozmetické farbivo

Balenie:

750 ml

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prostriedky na riad .

Informacie o značke Frosch

Ekologická značka FROSCH už od svojho vzniku v roku 1986 používa iba tie ingrediencie, ktoré umožňujú nadpriemernú odbúrateľnosť v prírode. Vo svojich produktoch kladie FROSCH dôraz na prírodné látky, ako sú ocot, citrón alebo sóda.

Spojenie vysoko účinných čistiacich látok prírodného pôvodu, ohľaduplnosti k životnému prostrediu a šetrnosti k ľudskej pokožke je vyjadrené v slogane značky FROSCH: Organická kvalita pre dobrý pocit! FROSCH predstavuje ideálnu kombináciu dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti a súčasne je šetrný k ľuďom a životnému prostrediu vďaka obsahu efektívnych prírodných látok.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE