loading

Aloe vera Premium 1000 ml + 1000 ml ZADARMO

Značka: Allnature | Kód: z4935 | Doplnok stravy
Allnature Aloe vera Premium 1000 ml + 1000 ml ZADARMO
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Překyselení organismu.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Prípravok Aloe vera Premium obsahuje 97% šťavu z Aloe vera.

Zloženie:

  • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
  • antioxidant
  • Normálny stav pokožky
  • Napätie - únava
  • Čistenie a detoxikácia, imunitný systém
  • Normálna hladina cukru v krvi
  • (Pred) menštruačné & komfort
  • Normálne funkcie črevného traktu

Prídavné látky:

kyselina citrónová, benzoan sodný, sorban draselný p>

Dávkovanie:

Užívajte 30 ml 3x denne.

Balenie:

1000 ml + 1000 ml ZADARMO - dávka na 22 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a pri teplote do 25 ° C. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca. Krajina pôvodu Mexiko. Každá várka sa môže líšiť v závislosti na zbere - šťava môže byť číra s nie moc silnou kyslastú príchuťou či naopak kalná as drobnými kusy dužiny (nie je na závadu výrobku).

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky z Aloe vera .

Informacie o značke Allnature

Allnature s. r. o je spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a následnou distribúciou profesionálnej vlasovej a pleťovej kozmetiky a doplnkov stravy. V jej portfóliu nájdete veľmi kvalitné produkty, z ktorých väčšina je na prírodnej báze.

Prehliadnite si certifikáty značky Allnature.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


94%
Hodnotenie
21.12.2017
S produktom Aloe Vera Premium sme moc spokojní a deti zatiaľ nie sú chorí, a keď sú prechladnutí, tak len slabšie priebeh a behom pár dní sme bez prechladnutia. Odporúčam všetkým.
19.07.2017
Produkt Aloe vera Premium som zakúpil hlavne z dôvodu detoxikácie pľúc. Niekde som sa dočítal, že Aloe dokáže uvoľniť decht a nikotín z pľúc. Keďže som silný fajčiar, chcel som to vyskúšať. Asi po 3-4 dňoch užívania som naozaj začal vykašliavať tmavé hlieny - hlavne po ranu. Vykašliavanie trvalo cca 20 dní, potom ustalo. Je pravdou, že sa mi dýcha omnoho lepšie, a mám aj dojem, že sa mi zväčšil objem pľúc, nie som toľko zadýchaný.
23.06.2017
Aloe Vera ako takú používam už dlho, a tu som si ju objednal preto, že čo do ceny a kvality to bol najlepší pomer. Skúsenosti s Aloe mám predovšetkým v oblasti žalúdka, kedy pravidelné pitie po dobu 1-3 mesiacov krásne zregeneruje žalúdok a upraví zažívanie. Pomohla ako mne tak manželke. Výhoda spočíva predovšetkým v tom, že pôsobí priamo na mieste tj. V žalúdku. Mále Ak napríklad bolesť v žalúdku po nadmernom pití, toto pomôže. Navyše krásne detoxikuje, čo je poznať potrebné na nárastu energie.
23.06.2017
Po vašom produktu Aloe Vera Premium sa mi zlepšilo trávenie aj imunita. Aj keď chodím medzi ľudí, ktorí sú prechladnutí, tak som zdravá. Žiadne príznaky prechladnutia ani chrípky sa u mne neprejavili. Som spokojná.
19.06.2017
Aloe vera Premium beriem už niekoľko rokov a vďaka nemu mi zmizli afty v dutine ústnej. Ďalej ho beriem preventívne. Som veľmi spokojná s týmto výrobkom.
HORE