Pri nákupe vybraných produktov značky Natural Medicaments doprava ZADARMO na celý váš nákup. Akcia platí do 25.3.2018.

loading
loading
 
Nájdených 3 produktov
Nájdených 3 produktov

Radiť podľa:

 • Zobrazit popis

  Prečo práve Aloe Vera?

  Aloe Vera je bohatá na vitamín A, C, E a na vitamíny skupiny B, na veľa minerálov, enzýmov, aminokyselín a ďalších látok

  . Je významným antioxidantom. Prispieva k normálnej hladine krvného cukru, k normálnemu trávenie, k prirodzenej obranyschopnosti, na detoxikáciu organizmu, k normálnemu stavu pokožky a potláča napätie a únavu.

  Aloe Vera šťava alebo gél?

  Šťava z aloe má úplne prirodzene vodnatú konzistenciu. Gélovej konzistencie sa u štiav z aloe dosahuje pridaním zahusťovadiel (napr. pektínu, xylitolu a i.). Takisto chutí je šťava z aloe len veľmi jemne kyslastá až bezvýrazná, akejkoľvek príchute sú dodávané navyše a nemajú s prirodzenou chuťou nič spoločné. Žiadna z týchto zložiek nie je v produkte prítomná, obsahuje iba úplne nevyhnutné množstvo konzervantov a regulátor kyslosti v celkovom množstve 0,3%, zvyšné množstvo 99,7% tvorí čistá šťava z aloe.

  Konzervanty obsahuje z toho dôvodu, že najdôležitejšou zložkou šťavy sú okrem vitamínov, minerálov, aminokyselín a podobne polysacharidy s dlhým reťazcom, čo sú okrem iného najsilnejšie imunostimulátory rastlinného pôvodu. Ovšem ako také sú polysacharidy veľmi náchylné k rozpadu na neúčinné jednoduché cukry, preto je na ich zachovanie okrem veľmi šetrné technológie spracovania naozaj nevyhnutné použitie minimálneho množstva konzervačných látok. AloeLive

  je tvorená z 9,6% polysacharidy

  . Pri produktoch LR cosmetics je to len 4,4% (prílohy rozborov v akreditovanom nezávislé skúšobnom laboratóriu v Kolíne v Nemecku). Čistá šťava úplne bez konzervantov nebude teda obsahovať žiadne polysacharidy.

  Produkty AloeLive sú dlhoročným držiteľom certifikátu IASC (v prílohe). Nie je teda pravda, že by šťava obsahovala menej aktívnych látok než gél. Záleží na vás, do akého produktu chcete investovať svoje peniaze. Ak niekomu vyhovuje skôr gél, Pharma Activ ponúka Aloe tiež vo forme gélu .

  Proces výroby Aloe Vera šťavy

Hore

Nájdených 3 produktov
1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni