loading

AloeVeraLife 1 + 1 ZD ARMA (1000 ml + 1000 ml) + Bilberry 55 tablet

Značka: Pharma Activ | Kód: z58843 | Doplnok stravy
Pharma Activ AloeVeraLife 1 + 1 ZD ARMA (1000 ml + 1000 ml) + Bilberry 55 tablet

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Imunita.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Balíček obsahuje:

AloeVeraLife 1+1 ZDARMA (1000 ml + 1000 ml)

AloeVeraLife predstavuje najvyššiu kvalitu šťavy z Aloe 99,7% čistoty s jemnou prírodnou chuťou. Aloe Vera Life obsahuje viac ako 200 aktívnych zložiek, predovšetkým polysacharidov, ktoré podporujú normálnu funkciu imunitného systému a napomáhajú normálnu funkciu tráviaceho systému (podporujú normálnu prácu čriev).

Šťava z Aloe je vyrábaná zo starostlivo vyberaných, najčerstvejších, úplne dozretých listov aloe. Metóda, ktorá je používaná pri jej získavaní, zaručuje úplné zachovanie všetkých najlepších vlastností čerstvo vylisovanej šťavy. Dôkladný zber listov aloe, lisovanie životodarnej šťavy iba zo samotnej vzácnej dužiny bez kôry a použitia patentovanej metódy zberu garantuje uchovanie najvyšších parametrov produktu - všetkých unikátnych bioaktívnych vlastností čerstvej šťavy vrátane všetkých najcennejších blahodarne účinkujúcich zložiek.

Šťava z Aloe vylisovaná z dužiny môže byť používaná ľubovoľne dlho, vždy, keď to náš organizmus potrebuje. Aloe obsahuje množstvo látok, ktoré posilňujú imunitný systém človeka. Medzi nimi vyniká najmä acemanany a glykozidickej zlúčenina aloeride. Ak sa makrofágy (bunky požierajúci bacily), lymfocitov T (bunky intoxikující bacily) a lymfocitov B (bunky vytvárajúce špeciálne protilátky) dostanú do kontaktu s vyššie uvedenými látkami, vzrastá niekoľkonásobne ich efekt.

Aloe tiež predstavuje dôležitú zložku hydratačných, regeneračných a výživných krémov a masiek, mydiel, šampónov a vlasových balzamov. Skutočne kvalitná kozmetika musí obsahovať minimálne 20% zložiek z Aloe.

dávkovanie

Užívajte 50 ml (5 lyžíc) denne, hodinu pred jedlom. Pred užitím pretrepte a rozrieďte vodou alebo ovocným džúsom v pomere 1: 1. Šťavu z aloe môžete užívať aj neriedenou.

Upozornenie

doplnok stravy. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Výrobok je vhodný pre vegetariánov a vegánov

. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení uchovávajte v chladničke po dobu maximálne 1 mesiaca. Krajina pôvodu EÚ.

Cranvita Activ 55 kapslí

Cranvita Activ obsahuje zmes bylín, ktoré prispievajú k normálnej funkcii obličiek.

Prípravok Cranvita Activ je zmesou medvedice lekárskej, ktorá má priaznivý vplyv na normálnu funkciu močového mechúra a obličiek, a žihľavy dvojdomej, ktorá prispieva k normálnej činnosti obličiek a vylučovanie vody z organizmu.

dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu 2x denne. Zapite dostatočným množstvom vody.

Upozornenie

Doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom.

Balenie:

AloeVeraLife 1 + 1 ZD ARMA (1000 ml + 1000 ml) - dávka na 40 dní

Bilberry Čučoriedka extrakt 55 tabliet - dávka na 22 dní

Informacie o značke Pharma Activ

Spoločnosť PHARMA ACTIV udelila nášmu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitatívne zlatú pečať , ktorú sme získali ako jediný predajca v SR.

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúcou mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia. Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderní ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


93%
Hodnotenie
22.01.2018
Vďaka produktu AloeVeraLife som už niekoľko rokov nebola chorá. Užívam vždy od jesene do jari.
22.01.2018
Pred rokmi mi bola diagnostikovaná choroba, ktorej súčasťou je oslabená imunita a hľadala som rôzne možnosti, ako priebeh choroby zmierniť. AloeVeraLife si objednávam už dlhodobo a som maximálne spokojná a presvedčená o jeho kladných účinkoch na moje zdravie.
17.01.2018
Produkt AloeVeraLife užívam už niekoľko rokov vždy 2-3 mesiace 1-2x ročne a okrem celkovej podpory imunitného systému sa mi s ním darilo predchádzať pravidelným migrénam spojeným so zmenou hormonálnej hladiny pri menštruačnom cykle, konkrétne som trpela migrénami koncom týždňa, kedy sa vysádza antikoncepcie. Žiadne iné prostriedky (analgetiká, antihistaminiká, akupunktúra, antimigreniká) dlhodobo nezaberali.
23.11.2017
Po dlhšom užívaní AloeVeraLife sa cítim bezchybne. Mám reumatickú artritídu a užívam aloe, proteíny a ešte rheumaBazan kapsule a myslím, že mi to pomohlo tak, že chemické lieky som uplně vysadila.
02.10.2017
Aloe Vera užíva manžel, ktorý má dva roky po operácii žalúdka a mával časté zažívacie problémy. Teraz zažívacie problémy ustúpili. Verím, že Aloe Vera má práve veľký vplyv na celý zažívací systém, preto je kupujeme. Sme spokojní.
HORE