loading

Aloysia triphylla (Aloisie trojlistá) - čaj 80 g

Značka: Diochi | Kód: z45679
Diochi Aloysia triphylla (Aloisie trojlistá) - čaj 80 g
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Kvasinky.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Aloysia triphylla sa používa pre svoje citrónovú arómu na prípravu osviežujúceho čaju a tiež na ochucovanie jedál. Aloysia triphylla podporuje normálnu činnosť srdca a centrálneho nervového systému.

Složení:

  • Vylučovanie vody z organizmu
  • Relaxačný účinok - zaspávanie

Ako používať:

Zmiešajte 2-3 čajové lyžičky Aloisie sa 3/4 litra vody, povarte 3 minúty a sceďte. Popíjajte v priebehu dňa. Čaj môžete ľahko prisladiť medom. Vo všetkých prípadoch užitia nasleduje po 3 týždňoch užívania 1 týždeň pauza.

Balenie:

80 g

Upozornenie:

Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uschovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie bylinné čaje .

Informacie o značke Diochi

Firma DIOCHI je veľmi rýchlo rastúca firma, ktorá vykonáva výskum v oblasti prírodnej medicíny a regenerácia tela. Spolupracuje s mnohými laboratóriami vo svete a nové poznatky sú uvádzané do praxe v podobe nových bioinformačných produktov. Kto potrebuje zlepšiť vitalitu svojho tela, vždy tu nájde pomoc. Celý systém tvorí bioinformačné produkty, ktoré dokážu naše telo hlboko detoxikovať a regenerovať vo veľmi krátkej dobe. Oproti bežným produktom majú neobyčajnú silu a ich zloženie je nadčasové. Technológia energetického spracovania Diochi im dáva veľa predností, ktoré si môže vyskúšať ktokoľvek, kto pracuje s prístrojmi EAV. Ak dáte pri meraní do okruhu produkt Diochi, vždy vám ho prístroj vyberie prednostne oproti ostatným. Tým sa stáva firma DIOCHI svetovým lídrom v tvorbe bioinformačných produktov na poli prírodnej medicíny.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
10.04.2013

Dobrý deň, Aloysia priebežne popíjam a cítim sa po nej veľmi dobre - pôsobí výborne aj na psychiku. Vilcacora som ešte nezačala brať, ale brala som predtým aj kvapky z vilcacory alebo píla aj čaj, účinky poznám. Kapsuly sú pohodlnejšie, hlavne pri cestovaní. Maca je výborná, dodáva mi veľa energie.

26.03.2013

Čaj Aloysia triphilla je veľmi chutný, účinok nedokážem ešte posúdiť. Odporúčam. Na prestriedanie s mnou bežne používanými čaji určite prínosné. Cena pomerne vysoká.

18.11.2009

Dobrý deň, na vašu žiadosť podávam informácie k zakúpeným prípravkom: Alojzia trojlistá - čaj - s týmto čajom mám už dlhšiu skúsenosti a tento čaj je naozaj výborný. Ma veľmi pomohol pri psychických problémoch spôsobených dlhodobým stresom. Výrobok by som určite odporučila. Funguje skvele.

HORE