loading

Alternatívna medicína (Ing. Jiří Janča, CSc.)

Značka: Knihy | Kód: z1030
Knihy Alternatívna medicína (Ing. Jiří Janča, CSc.)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

V knihe Alternatívna medicína odporúča Ing. Jiří Janča CSc. komplexný spôsob liečenia a prevencia rôznych ochorení prírodnými prostriedkami. V závere informuje o homeopatických a fytoperapeutických metódach.

Ing Jiří Janča, CSc. (1924-2005) - európsky preslávený terapeut alternatívnej medicíny, patrí medzi popredných odborníkov a najpopulárnejšie liečiteľa u nás. Je známym autorom celkom unikátny knižnej série mapujúci hlavné metódy tejto oblasti. S netradičné medicínou sa zoznámil na západnej fronte počas 2. svetovej vojny a vďaka svojim schopnostiam a širokému rozhľadu sa stal najuznávanejším znalcom prírodnej medicíny u nás. Jeho Alternatívna medicína je považovaná za základnú prácu v tomto odbore. Zahŕňa komplexné liečebné postupy, slúžiace pre efektívnu prevenciu a účinnú pomoc pri chorobách.

Úryvok z úvodu:

Od prvého vydania tejto knihy uplynulo už 10 rokov, a to v dnešnej uponáhľanej dobe znamená obrovský časový skok. To platí pochopiteľne aj pre medicínu, a dokonca aj pre medicínu alternatívne, pretože jednak je možné novými prostriedkami spoznávať nové alebo dokonca nezvyčajné zvyklosti, vlastnosti, novo objavenej obsahy ap. látok aj postupov a jednak nám všeobecne vyšší vzdelanosť umožňuje lepšie poznanie a tým aj vyššiu nielen efekt, ale aj rýchlosť poznávanie.

Bohužiaľ je tu nepríjemná priama úmernosť vo vlastnostiach človeka. Totiž vzdelanie, spôsob života moderného človeka na jednej strane znamená na druhej strane vzďaľovania sa od znalosti prírody a tým aj využívanie jej podmienok, a čo je horšie - zbavovanie sa vlastností touto prírodou nám daných - spolucítenie s prírodou, prirodzené intuície a všetkého čo s tým súvisí. To, čo predtým bolo samozrejmou vlastnosťou človeka žijúceho v prírode a v súlade s prírodou, je dnes vlastnosťou stále vzácnejšie, skôr neexistujúce, alebo len výnimočnú.

A na dovŕšenie všetkého zla je táto vzácna výnimočnosť najčastejšie odstraňovala práve ľuďmi radovými, od prírody odtrhnutým a pohodlnými, väčšinou bohužiaľ ovenčeným "vzdelaním", mnohých "vedeckými" tituly a niekedy i vlastnosťami "nadľudí". Na druhej strane je tohto stavu využívané veľkou radom väčších či menších podvodníkov, ktorí výnimočnosť predstierajú, a tí tiež slúži ako vítané príklady pre tzv. "vedeckú" medicínu.

Počet strán: 260

Rozmery: 150 x 210 mm

Náš tip:

Ďalšie informácie o knihe Alternatívna medicína nájdete v článku Alternatívna medicína - Nedostatky monoléčby .

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE