loading

Šalviový deodorant

Značka: Weleda | Kód: kDKR3970
Weleda Šalviový deodorant
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Svieža bylinková vôňa šalvie, rozmarínu a levandule s vylepšenou receptúrou bez obsahu hliníkových solí.

Prináša príjemnú bylinkovú sviežu vôňu. Čisté esenciálne oleje šalvie, rozmarínu a levandule dodávajú dezodorantu jemný, ale spoľahlivý účinok.

   

   Šalviový deodorant vo vylepšenom zložení bez obsahu hliníkových solí vás obklopí príjemnou bylinkovou sviežou vôňou. Čisté esenciálne oleje šalvie, rozmarínu a levandule dodávajú dezodorantu jemný, ale spoľahlivý účinok. Dezodorant prirodzeno cestou potláča nežiaduce telesný pach a pritom neupcháva póry. Pomáha udržovať prirodzenú regulačnú funkciu pokožky.

   Vôňa šalviového dezodorantu je nadčasová a klasická: rýdzo aromatická a priamočiara. Šalvia, levandule a rozmarín prináša svojou príjemne bylinnú vôňou čistú aromatickú sviežosť.

   Balenie 100 ml obsahuje rozprašovač, balenie 200 ml slúži na doplnenie fľaštičky a je bez rozprašovača.

   Znášanlivosť pokožky a účinok dermatologicky testované.

   Vhodné pre vegánov.

   Certifikovaná prírodná kozmetika. Obsahuje iba čisté prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu Natrum - garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky.

   Netestované na zvieratách, neobsahuje žiadne syntetické konzervanty, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.

   Ako používať:

   Aplikujte podľa potreby do podpazušia.

   Zloženie:

   Alkohol, Voda, Trietylcitrát, Vôňa *, Kaproyl / Lauroyl laktylát sodný, Šalviový olej, Glycyrrhiza amónny, Limonén *, Linalool *, Benzyl Benzoan *, Geraniol *, Kumarín *. * Z prírodných éterických olejov

   Informacie o značke Weleda

   Korene firmy WELEDA siahajú do roku 1914, kedy rakúsky chemik Dr. Oskar Schmiedl zakladá v Dornachu vo Švajčiarsku, neďaleko Bazileja, laboratórium na výrobu rastlinných farieb.

   Spoločnosť Weleda je nositeľom ochrannej známky Kontrolované prírodnej kozmetiky (BDIH), ktorú udeľuje každému novému prírodnému kozmetickému produktu po splnení prísnych kritérií medzinárodný inštitút Ecocontrol so sídlom v nemeckom Osterode. Všetky výrobky tejto značky napĺňajú dôležité poslanie, totiž pozerať sa na ľudský organizmus ako na neoddeliteľný celok a prispievať k jeho zdraviu a rovnováhe.

   Spoločnosť spolupracuje s ekologickými organizáciami na celom svete a snaží sa tak napĺňať svoj postoj zodpovednosti človeka za prírodu. Výrobky WELEDA nachádzajú na Slovensku spokojných zákazníkov už 75. rokom. Žiadne výrobky značky WELEDA nie sú testované na zvieratách.

   Zaujima vás Weleda víac? Podívajte sa na video.

   Lékarská poradňa

   Máte otázky k produktu?
   Spýtajte sa odborníkov
   HORE