loading

Amalaki kandizované 100 g

Značka: Wolfberry | Kód: z56552
Wolfberry Amalaki kandizované 100 g<br /><strong>Amalaki kandované</strong>
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Amalaki kandizované Wolfberry 100 g podporuje imunitný systém a normálne trávenie. Sladené trstinovým cukrom.

Amalaki (Phyllanthus emblica) je v Indii považované za posvätný strom a jeho plodom sa hovorí "nebeské ovocie". Celkom oprávnene! 100g týchto egrešov podobných plodov obsahuje totiž toľko vitamínu C ako 15 kg jabĺk, 2 kg pomarančov, alebo 6 kg banánov.

Amalaki je po tisícročia používané v ajurvéde. Podľa nej obsahuje päť zo šiestich chuťou zmyslového vnímania a to trpkosť, horkosť, kyslosť, sladkosť a ostrosť. Práve tieto chuti majú podľa ajurvédy vyrovnávať všetky tri energie - vatu, pittu a Kapha a dodávajú lásku, šťastie a dlhovekosť.

Podľa ajurvédy podporuje Amalaki imunitný systém a normálne trávenie. Jedna stará legenda vraví, že keď začal učenec Chyawan užívať plody Amalaki, tak si vyliečil všetky svoje neduhy a navyše sa dožil vďaka týmto plodom veľmi vysokého veku.

Obsiahnutým taninom, ktoré sú odvodené od gallových a ellagových kyselín sa pripisuje, že práve ony stoja za schopnosťou Amalaki posilňovať imunitný systém a podporovať normálne trávenie. Predtým sa mylne myslelo, že za týmito vlastnosťami stojí vitamín C, ale v skutočnosti môžu za priaznivé pôsobenie plodov Amalaki práve ďaleko stabilnejšie taníny.

Ovocie Amalaki obsahuje okrem spomínaného vitamínu C aj aminokyseliny, bioflavanoids, flavóny, polyfenoly, karotenoidy, tanín, chróm, zinok, meď, vápnik železo, fosfor, karotén, alebo vitamíny B1a B2.

Wolfberry kandizované Amalaki je s trstinovým cukrom, ktorý je charakteristický príjemnou, ľahko karamelovou chuťou, navyše obsahuje zdraviu prospešnú melasu. Kandizované Amalaki môžete konzumovať priamo, alebo pridávať do jogurtov, müsli, nápojov, ale aj do cukrárskych výrobkov.

Nutričné hodnoty v 100g
Energia:
352 kcal / 1473 kJ; Bielkoviny: 0.5g; Tuky: 0.2g; Cukry: 87g; Vitamín C: 57 mg, Železo: 4 mg; Vápnik: 22 mg

Alterna tívne názvy
Amalaki, amla, aamla, embilika lekárska, indický egreše, indická Srstka, nebeské ovocie, ajurvédsky ovocný plod, emblica officinalis, Phyllanthus emblica, indian gooseberry, emblica myrobalnu

zloženie:

 • normálne trávenie
 • imunitný systém

Prídavné látky:

trstinový cukor

Balenie:

100 g

Krajina pôvodu: India

Produkt je tiež v sekciach

Zdravá výživa - Sušené plody - Sušené ovocie

Informacie o značke Wolfberry

Wolfberry sro disponuje skladovými priestormi a výrobnými kapacitami, ktorými prejde ročne viac ako 250 ton kvalitné sušené kustovnice, sušeného ovocia, orieškov, čajov, strukovín, štiav a sirupov, ktoré sa ďalej triedia, balia a spracovávajú.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE