loading

Amygdalín FORTE vit. B17 45 tbl. + 15 tbl. ZADARMO

Značka: Pharma Activ | Kód: z44106 | Doplnok stravy
Pharma Activ Amygdalín FORTE vit. B17 45 tbl. + 15 tbl. ZADARMO
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
  ×

  Certifikát

  Protokol kyanidy

 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Amygdalín FORTE vit. B17 je čistý 98% amygdalin, nejedná sa o pomletá celá marhuľové jadrá.

Amygdalín alebo ak vitamín B17 je glykozid, ktorý bol oddelený z horkých marhuľových kôstok. Molekula vitamínu B17 je tvorená dvoma molekulami glukózy, raz molekulou kyanidu a raz molekulou benzaldehydu. Molekuly kyanidu a benzaldehydu pôsobí bežne ako veľmi prudké jedy, ale v zlúčenie vo vitamínu B17 pôsobí synergicky.

 

Přpravek Amygdalín FORTE vit. B17 ďalej obsahuje inulín, čo je rozpustná vláknina rastlinného pôvodu. Jedná sa o čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrakciou z koreňa čakanky (Cychorium intibus).

Zloženie v 1 tablete:

663.5 mg  Inulín (prebiotikum)
35 mg  Amygdalín (vitamín B17, 98% čistoty)

Prídavné látky:

stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Dávkovanie:

Užívajte 4 tablety denne pred jedlom, po dobu 40 dní. Tabletu zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Balenie:

45 tabliet + 15 tabliet ZADARMO - dávka na 15 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s poruchami krvotvorby, hemofilikov, pre osoby s transplantovanými orgánmi a tkanivami a pre ženy, ktoré chcú otehotnieť. Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote 5-25 ° C. Krajina pôvodu Slovensko.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s vitamínom B17 .

Informacie o značke Pharma Activ

Spoločnosť PHARMA ACTIV udelila nášmu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitatívne zlatú pečať , ktorú sme získali ako jediný predajca v SR.

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúcou mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia. Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderní ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Prehliadnite si certifikát značky Pharma Activ.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.03.2019
S výrobkom som spokojná
25.04.2017
amygdalin používam už dlhšiu dobu ako významné doplnenie B-komplexu, melatonín pôsobí veľmi dobre na večerné upokojenie.
HORE