loading

Angiomed - balzam na rozšírené žilky 20 ml

Značka: Aromedica | Kód: z1694
Aromedica Angiomed - balzam na rozšírené žilky 20 ml
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Angiomed balzam na rozšírené žilky je aromaterapeutický prípravok s príjemnou osviežujúcu vôňu, ktorá je mierne sladkastá po karotke a teplá upokojujúce po harmančeka.

Kedy Angiomed - balzam na rozšírené žilky pomáha:

 • efektívne zmenšuje problémy s rozšírenými žilkami,
 • má pozitívne účinky na dermatitídu, ekzém, lupienku, vyrážku, vrásky a lymfatické opuchy,
 • vyživuje a tonizuje pokožku, chráni ju pred vysušením.

Zloženie:

 • Normálny stav pokožky
 • hormonálna rovnováha
 • (Pred) menštruačný komfort
 • Kožné a spojivové tkanivá

Prídavné látky:

pšenica (Triticum vulgare, olej), mrkva (Daucus carota, olej), citrón (Citrus medica limonum, olej), tokoferol

Ako používať:

Opakovane aplikujte pár kvapiek na postihnuté miesta a ľahko votrite.

Balenie:

20 ml

Upozornenie:

Pre kozmetické použitie. Dermatologicky testované. Obsahuje organické suroviny.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na pokožku .

Z každého predaného produktu sa posiela 5 Sk na podporu fondu UNICEF.

Informacie o značke Aromedica

AROMEDICA, spol. s ro. je česká inovačný a vývojová firma, výrobca klasické aromaterapia, farmaceutické aromakosmetiky, fytoterapeutík a potravinových doplnkov s dlhou tradíciou a širokým sortimentom liekov pre farmaceutické a kozmetické použitie. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1990. Niekoľko produktov je registrované ako patent a chránený vzor. Receptúry sú postavené na princípe synergie mnohých účinných prírodných látok, nie je použitie jednej alebo dvoch ingrediencií v minimálnom množstve. Výroba je zabezpečovaná v spoločnostiach s certifikátmi ISO a SVP. V súčasnej dobe exportuje produkty do niekoľkých štátov Ázie a Európy. Všetky výrobky AROMEDICA prechádzajú štandardnými testami pre kozmetické prípravky a potravinové doplnky.

Prehliadnite si certifikát značky Aromedica.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


97%
Hodnotenie
16.12.2014

Angiomed, balzam na rozšírené žilky, pri pravidelnom potieranie (aj niekoľkokrát denne) žilky zosvetľuje a stenčuje. Dôležitá je pravidelnosť az toho dôvodu by som uvítala pokojne aj väčšie balenia, pretože Angiomed pri poctivom mazaní rýchlo ubúda. Samozrejme je potreba balzam používať dlhšiu dobu, aby sa dostavil nejaký účinok. S produktom som ale inak spokojná.

06.08.2013

Angiomed používame na premazávanie jaziev, na rozšírené cievky a na rôzne červené škvrny na koži - chce to naozaj potierať denne a pravidelne a výsledok je úžasný, všetko sa podarí zlikvidovať. Varixmed v rodine používajú tí, ktorí majú kŕčové žily. Potierajú aj 2x denne vzniknutý výstupok na žile a po dlhšom mazanie sa uzlík na žile vtiahne dovnútra. Opäť je to liečba dlhodobá, musí sa vykonávať pravidelne a je dobré ešte denne vypiť pohánkový čaj. Veľmi dobre sa hrbolčeky na žile vyhladzujú, musia sa dodržiavať pravidelnosť. Rutinol sa nám v rodine osvedčil na hematómy. Veľmi skoro sa každá modrinka po natretí rýchlo vytratí. Bio Pupalkový olej je výborný na rôzne výrastky, ktoré sa objavujú na koži starších osôb. Po niekoľkých potretie pupalkovým olejom dochádza k zmäkčeniu týchto výrastkov a časom sa pri umývaní kože vymrští. Zase je to na dlhšiu dobu, záleží, ako suché útvarky na koži sú veľké. Olej má trošku nepríjemnú vôňu, ale po pár minútach stráca na intenzite. Najlepšie je kožu potierať na noc.

12.04.2013

Dobrý deň, s balzamom Angiomed som veľmi spokojná, určite si znovu objednám. Dobre sa vstrebáva, pokožka nie je po vstrebaní mastná. Prajem pekný deň.

15.02.2010
Pracujem aj vo firme s potravinovými doplnkami a som veľmi spokojná s Vaším liekom Angiomed. Mám rozšírené žilky na hrudi a veľa rokov som si s nimi nevedela rady. Váš balzam mi naozaj pomohol, ale ako u väčšiny prípravkov zaberie až za niekoľko mesiacov, tak musí byť zákazníci trpezliví a vydržať. Ešte raz ďakujem, určite ho odporučím a objednám si ho znova.
13.01.2010
Angiomed na rozšírené žilky má tiež dobrý účinok. Chce to, ale mazať každý deň a účinky sú viditeľné už po troch nedieľ.

Další produkty od značky Aromedica

HORE