loading

Annona forte 30 ml

Značka: Energy | Kód: z4961
Energy Annona forte 30 ml
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Cholesterol.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Annona forte je bioinformačný prípravok obsahujúci koncentrovaný extrakt z listov rastliny Annona muricata. Patrí medzi tvz. solitérne extrakty, ktoré sa vyznačujú svojou jedinečnosťou a výraznou charakteristikou a najlepšie sa užívajú ako samostatné, jednozložkové prípravky.

Annona muricata je tradičný rastlinou domorodých obyvateľov amazonských oblastí Južnej Ameriky so širokým spektrom účinkov. Annona forte ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy pečene, sleziny, žalúdka, troch žiaričov, perikardu.

Rastlina Annona muricata je známa tiež pod názvom Graviola. Jej domovom sú ovlasti peruánskej Amazónie, predovšetkým potom tropickej oblasti Peru. Vždyzelený strom nižšieho vzrastu charakterizujú podlhovasté listy a chutné plody, známe ako Guanabana. Pod povrchom skrývajú sladkokyslú dužinu krémovej konzistencie, ktorá zo všetkého najviac pripomína kombináciu chutí jahôd a banánov. Kým v miestach prirodzeného výskytu predstavujú plody vítanú pochúťku, v Európe bežne k dostaniu nie sú. Zle znášajú dopravu, ľahko sa otlakoch a potom sa rýchlo kazia.

Použitia Annona v tradičnej medicíne možno dohľadať už v predkolumbovskej ére. Svoje využitie majú všetky časti stromu vrátane kôry, listov, koreňov, ovocie a dokonca aj semien. Na dosiahnutie terapeutického účinky Annoni je potrebné dávky, ktorou je bežným spôsobom ťažké docieliť napr. čajovým nálevom alebo suchým extraktom v kapsuliach. V prípravku Annona forte je preto zvolený osvedčený superkoncentrovaný extrakt, ktorý je známy z koncentrátov firmy Energy a ktorý pri pohodlnom dávkovaní zaistí optimálny prísun účinných látok.

Prídavné látky:

celulóza (zahusťovadlo), voda, xanthan (zahusťovadlo), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorbát draselný (konzervant)

Dávkovanie:

Užívajte 2-7 kvapiek 1-3 x denne. Po 3 týždňoch užívania nasleduje týždenná pauza. Kúru je vhodné opakovať 2-3x ročne.

Balenie:

30 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred použitím pretrepať. Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež Graviola anona (Anona mäkkoostnatá) 90 kapslí a ďalšie prípravky s gravioly .

Produkt je tiež v sekciach

Indiánska medicína - Problematiky - Východná medicína

Informacie o značke Energy

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

 

Prehliadnite si certifikát značky Energy.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
20.04.2017
Pri produkte Annona forte je veľmi vydarené dávkovanie. Toto bola už druhá fľaštička, ktorú som si zakúpila. Moje subjektívne pocity sú veľmi priaznivé, len nedokážem posúdiť liečebné účinky, pretože liečba mojej choroby nie je ešte ukončená. V každom prípade som sa cítila lepšie, hlavne po psychickej stránke.
27.09.2016
Som študentka. Produkt Annona forte som si objednala na základe odporúčania jednej bylinkárky kvôli posilneniu imunity, keďže som mala opakované zápaly močových ciest po dobu dvoch rokov. Lekári už nevedeli čo mi ponúknuť a stále len užívať ATB nejde. Súčasne som užívala denne cca 800 mg brusníc v tbl (približne rok a pol, sprvu nárazovo pri ťažkostiach, neskôr aj preventívne). S prípravkom Annona forte sa problémy postupne zmierňovali, až po týždni zmizli (vtedy som bola neuveriteľne šťastná, že som sa toho konečne zbavila), a tak to zostalo po 3 týždne až do týždenného vysadenia, po ktorom sa mi problémy vrátili. Ešte dva týždne som kvapkala približne 4 kvapky 3x denne. Teraz ťažkosti nemám a držím sa len príjmu tekutín okolo 3 litrov za deň, neberiem nič. Som spokojná, buď vďaka výbornému placebo efektu, alebo vďaka skutočnému účinku.
23.02.2015
Ruticelit šampón - Som s ním spokojná a budem si kupovať ďalšie. Psyllium funguje a je skvelá aj cena. Annona forte - Kto má dedičnú rakovinu, tak ocenia spolu s Regalenom (Vitalita, optimizmus). S výrobkami firmy Energy som spokojná a kupujem ďalšie (má to výsledky). Proste malé i stredné zázraky:-).

Janka
100%

27.06.2019
je to pre onkologického pacienta a určite sa po doužívaní cítil lepšie, preto po roku kúru opakuje
HORE