loading

AnnoVet 30 ml

Značka: Energy | Kód: z44471
Energy AnnoVet 30 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Veterinárny prípravok AnnoVet je pomocný preparát prírodného pôvodu s upokojujúcimi, protikŕčovými, cytostatickými, antiprotozoárními a antibakteriálnymi účinkami pre zvieratá.

Veterinárny prípravok AnnoVet je vhodný ako pomocný preparát pri onkologických ochoreniach a protozoálne parazitózy.

Prídavné látky:

celulóza (zahusťovadlo), voda, xanthan (zahusťovadlo), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorbát draselný (konzervant)

Dávkovanie:

Pre všetky druhy zvierat podávajte v množstve 1-2 kvapky na každých 10 kg hmotnosti zvieraťa 2-3x denne. U veľkých zvierat 5-10 kvapiek na každých 100 kg hmotnosti 2x denne po dobu 3 týždňov.

Balenie:

30 ml

Upozornenie:

Veterinárny prípravok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku zaistite dostatočný príjem vody. Pred použitím pretrepať. Pri podávaní trvajúcom dlhšie ako mesiac je nutné aplikovať probiotiká. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí. Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky pre zvieratá .

Informacie o značke Energy

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

 

Prehliadnite si certifikát značky Energy.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE