loading

Anthogenol - prírodný antioxidant 60 kapsúl

Značka: Imunotop | Kód: z4454
Imunotop Anthogenol - prírodný antioxidant 60 kapsúl
Zľava 19%
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Znížili sme pre vás cenu tohto produktu o 19%. Akciová ponuka platí do 30.06.2019 alebo do vypredania zásob.
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Anthogenol je patentovaný, prírodný, bezpečný produkt s vysokou výživnou hodnotou. Jedná sa o silný antioxidant, normalizuje funkciu cievneho systému.

Účinnou látkou lieku Anthogenol je suchý prášok obsahujúci flavánov-3-ol v jednoduchej a kondenzovanej forme až po pentametra získané zo zrniek hroznového vína Vitis vinifera az kôry francúzskej pobrežnej borovice Pinus maritima.

Original Masquelier´s OPC´s (flavánov-3-ol v jednoduchej a kondenzovanej forme až po pentamery - Oligomerické procyanidiny nazývané aj OPC´s, získané zo zrniek hroznového vína Vitis vinifera az kôry francúzskej pobrežnej borovice Pinus maritima).

Zloženie v 1 kapsuli:

50 mg  Original Masquelier's OPC's

Prídavné látky:

150 mg mikrokryštalická celulóza, 75 mg HPMC (hypromelóza)

Dávkovanie:

Užívajte 2-4 kapsule denne, zapite pohárom vody alebo džúsu. Užívajte na lačný žalúdok alebo medzi jednotlivými jedlami. Vyhnite sa zapíjanie nápojmi bohatými na proteíny (napr. mlieko). Dodržujte pitný režim. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 15-30 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste. Krajina pôvodu Holandsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie antioxidanty .

Informacie o značke Imunotop

Spoločnosti IMUNOTOP CZ je dodávateľ prípravkov, ktoré sa zameriavajú na podporu imunitného systému a zlepšovanie základných fyziologických funkcií. Ponúkané produkty sú čisto prírodné a bez genetickej modifikácie (GMO Free). Od založenia spoločnosti v roku 2002 je základným cieľom firmy pomôcť ľuďom predchádzať zdravotným problémom a komplikáciám spojených s už propuklými problémy pomocou prírodných preparátov. Krása vychádza zvnútra. Pre krásnu pokožku bez vrások, lesklé vlasy a pevné nechty je nutné starať sa o svoje vnútorné zdravie.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE