loading

Anti-ageing sérum 30 g

Značka: Le Chaton | Kód: kLCH014
Le Chaton Anti-ageing sérum 30 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Sérum je určené pre špeciálnu starostlivosť o náročnú pleť, ktorá postupom veku stráca kolagén a elastín.

Aktívne látky:

 • bioaktívne molekuly z morských rias, morský elastín a stimulátor kolagénu - chráni pred stratou kolagénu a elastínu, stimulujú metabolizmus kožných buniek.

Účinky:

 • chráni pred stratou kolagénu a elastínu,
 • zvláčňuje, hydratuje a upokojuje pokožku,
 • zlepšuje povrch pleti a tým navodzuje mladistvý vzhľad.

Výhody:

 • Anti-ageing sérum je vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej a problematickej.

Ako používať:

Aplikujte ráno aj večer pod krém. Zvlášť dobrý výsledok sa dá dosiahnuť pri ošetrení očného okolia a pier. Možné aplikovať pod masku. Sérum je vhodné aj pre mikromasáž očného okolia, zvlášť u citlivých a unavených očí.

Náš tip:

Odporúčame kombinovať s ďalšími výrobkami značky Le Chaton .

V našej ponuke nájdete aj značku La Chévre od rovnakého výrobcu.

Upozornenie:

Odporúčania a upozornenia od dodávateľa: dávkovač je potrebné stláčať až do uvoľnenia vzduchové kapsy. Ak sa nepodarí vám uvoľniť vzduchovú kapsu dávkovača bežným dávkovaním, v spodnej časti výrobku je malý otvor, ktorým sa môže uvoľnenie vzduchové vrecká urýchliť. Otvorom prestrčíte napríklad dlhú ihlu (tupou časťou) a zatlačíte na posuvné dno. Tým by sa mala vzduchová vrecko uvoľniť rýchlejšie a potom by mal dávkovač už fungovať štandardným spôsobom.

Informacie o značke Le Chaton

Prípravky ponúkané pod značkou LE CHATON obsahujú komplex vzácnych, životne dôležitých prvkov, ktoré pôsobia blahodárne na všetky typy pleti. Tento komplex tvorí srvátka, maslo alebo tvaroh z kozieho mlieka, jedinečný biologický systém bohatý na prírodné antioxidanty, ktorý hydratuje pokožku, chráni ju pred škodlivými vplyvmi životného prostredia a spomaľuje jej starnutie. Názov LE CHATON je francúzskym výrazom pre drahokam zasadený do vzácneho kovu. Samotné meno značky naznačuje, že sa jedná o selektívne kozmetiku pre intenzívnu starostlivosť o pleť náročného zákazníka, vyrobenú v súlade s trendmi a požiadavkami súčasnej kozmetológie. Pre prípravky je charakteristické, že obsahujú značné percento účinných prírodných látok a minimálne množstvo látok chemických (konzervačných). Žiadne výrobky LE CHATON nie sú testované na zvieratách.

Prečítajte si článok o značke LE CHATON v Kozmetickom magazínu!

V našej ponuke nájdete aj produkty značky LA CHÉVRE od toho istého výrobcu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Další produkty od značky Le Chaton

HORE