loading

Antibakteriálne čistiaca pena Clear Face (Antibacterial Cleansing Foam) 150 ml

Značka: Sebamed | Kód: kSBM014
Sebamed Antibakteriálne čistiaca pena Clear Face (Antibacterial Cleansing Foam) 150 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Antibakteriální čisticí pěna působí proti vřídkům, akné a nečistotám pleti. Po umytí bude vaše pokožka čistá, zklidněná a bez pocitů vysušení nebo podráždění.

vlastnosti:

 • hĺbkovo čistí pleť,
 • nevysušuje,
 • hydratuje,
 • sťahuje póry,
 • redukuje prejavy akné.

Ako používať:

Aplikujte na navlhčenú pokožku, nechajte chvíľu pôsobiť a dôkladne opláchnite.

Produkt je tiež v sekciach

Čistiace peny na pleť - Starostlivosť o pleť

Informacie o značke Sebamed

O histórii Sebamed u

Sebamed sídli v nemeckom Boppardu a bola založená v roku 1952 mladým lekárom a asistentom na dermatologickej klinike Bonnskej univerzity Heinzom Maurerom

. Špecializoval sa liečbou ekzémov a tým vyvinul novú kategóriu kozmetických výrobkov na čistenie a starostlivosť o pleť. Na základe výsledkov klinických testov o účinkoch tenzidov na problematickú pokožku vyvinul čistiaci prostriedok, ktorý bol prispôsobený fyziologickému pH zdravej pokožky - pH 5,5. Sebapharma dokázala, že vie byť úspešná nielen na národnej, ale aj na medzinárodnej úrovni.

 

 

Žiadne výrobky Sebamed neopustí nemeckú továreň, aby boli dermatologicky testované. Kvalita víťazí - od svojho založenia si Sebamed trvalo udržuje tretie miesto v odbore lekárskej starostlivosti o pleť.

Sídlo firmy je v nemeckom Boppardu, Sebapharma však dokázala, že vie byť úspešná nielen na národnej, ale aj na medzinárodnej úrovni. V súčasnosti sa jej výrobky predávajú vo viac ako 60 krajinách po celom svete. To, čo začalo kockou "mydlá", sa veľmi rýchlo vyvinulo v rozsiahle portfólio výrobkov, ktoré zahŕňa viac ako 50 položiek - a ich počet sa stále zvyšuje. Okrem čistiacich kozmetických prostriedkov ponúka osobitná starostlivosť o pleť dodatočnú ochranu. Či už ide o dennú starostlivosť o citlivú pleť, jemnú pokožku bábätiek, alebo vysoké nároky zaťažované pleti - všetky výrobky sú založené na myšlienke stabilizovať prirodzený kyslý ochranný plášť pokožky pomocou pH 5,5.


Priekopník v lekárskej starostlivosti o pleť stále rozhoduje, akým smerom sa vydá jeho spoločnosť. Doktor Maurer pracuje na nových konceptoch lekárskej starostlivosti o pokožku s veľkou vášňou a nadšením. Ani vo veku 88 rokov nezaspal na vavrínoch a stále predstavuje jedného z najúspešnejších nemeckých podnikateľov.

Výrobné filozofia lekárskej kozmetiky Sebamed - prostriedky na umývanie a starostlivosť o pleť, ktoré sa snažia zachovať pH 5,5, aby pleť zostala zdravá - bola potvrdená a zdokumentovaná viac ako 120 vedeckými štúdiami.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Další produkty od značky Sebamed

HORE