loading

Antiparazitné pipety pre psov (100% Natural Repellent Anti-parasite Spot on for Dogs) 2 x 1,5 ml

Značka: Menforsan | Kód: z52140
Menforsan Antiparazitné pipety pre psov (100% Natural Repellent Anti-parasite Spot on for Dogs) 2 x 1,5 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Antiparazitné pipeta poskytuje repelentný ochranu proti napadnutiu hmyzom (roztoče, blchy, kliešte a lietajúci hmyz).

Antiparazitné pipety sú čisto prírodného zloženie, vďaka ktorému sú vhodné na použitie u brezivých, šteniat a psov s alergiou na bežné insekticídy. Obsahujú výťažky z konope, citrónu a pelargónie.

Zloženie:

Geraniol, Margos, levanduľový olej.

Náš tip:

Odporúčame kombinovať aj s ďalšími produktmi značky MENFORSAN .

Ako používať:

Podávajte na kožu, na krku a v prednej časti ramien. Vyberte pipetu z ochranného puzdra. Držte pipetu hore a odlomte hornú časť. Aplikujte na krk. Použite pipetu priamo na kožu bez masáže a vyprázdnite obsah na jednom mieste. Nepoužívajte v prípade, že zviera má mokrú srsť. Avšak, kúpanie alebo umývanie zvieraťa 2 hodiny po aplikácii liečby neznižuje účinnosť prípravku.

Balenie:

Balenie obsahuje 2 plastové pipety s objemom 1,5 ml (jedna pipeta) = jedna dávka.

Upozornenie:

Pipeta poskytuje spoľahlivú ochranu až na celých 30 dní. K používaniu sú vhodné po celý rok. Nie sú známe žiadne kontraindikácie či nežiaduce účinky.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky pre zvieratá .

Informacie o značke Menforsan

MENFORSAN je kvalitná prírodná kozmetika a hygienické výrobky pre domáce zvieratá. Vyrába sa už viac ako 40 rokov v špičkových laboratóriách v Španielsku a v súčasnej dobe má široké zastúpenie po celom svete.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a špecializáciu na túto oblasť môže zákazníkom v súčasnej dobe predstaviť katalóg s viac ako 100 prírodnými kozmetickými produktmi a pokročilými hygienickými výrobky pre širokú škálu domácich zvierat (psy, mačky, vtáky, hlodavce, fretky a kone).

Pre zaručenie dobrej stability, vysokej kvality, účinnosti a životnosti výrobkov sú využívané špeciálne receptúry a len tie najkvalitnejšie suroviny. Všetky výrobky sú pravidelne farmaceuticky testované a prechádzajú veterinárne a chemickú kontrolou. Zároveň sú prispôsobené tak, aby bolo možné ich predávať na medzinárodných trhoch. Produkty MENFORSAN sú uznávané aj radom expertov. Používajú je najvýznamnejšou veterinárnej kliniky, špecializované obchody i salóny pre miláčikov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

22.07.2019
Skvele funguje a krásne voní.

Další produkty od značky Menforsan

HORE